Help for English

Oscar Wilde: The Devoted Friend

Komentáře k článku: Oscar Wilde: The Devoted Friend

super !!!

Tak tohle je naprosto super pohádka. Fakt jsem se u toho bavil :D Doufám, že časem takhle dlouhých superpohádek přibyde :)

pomooc

ahoj, nejde mi spustit ta nahravka k tomu… cim to muze byt? diky

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Marek Vít
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Paya vložený před 12 lety

pomooc

ahoj, nejde mi spustit ta nahravka k tomu… cim to muze byt? diky

Re: pomooc

Váš prohlížeč nemá nainstalovaný FLASH player. Ten si musíte nainstalovat. Pokud máte počítač v síti a jako uživatel máte omezená přístupová práva, musíte o instalaci požádat správce sítě.

děkuju!

parada, uz to funguje tak jak ma. Mockrat dekuju, pribeh je vynikajici! :-D

Fajn

Moc fajn pohádka, ale mělo by jich takových tady být víc..
Ale jinak super!!

Docela smutný, ale pěkný, s tou nahrávkou jsem měla trošičku problém(too quick),ale jinak super :-D

Moc hezká

Tahle povídka se mi moc líbí, nějaké problémy s textem jsme měla, ale v celku jsme rozumněla. 8-)

nejde stahnout

kdyz si chci stahnout zvukove nahravky do pocitace,tak mi to vubec nejde.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od miris vložený před 12 lety

nejde stahnout

kdyz si chci stahnout zvukove nahravky do pocitace,tak mi to vubec nejde.

Re: nejde stahnout

Klikněte na odkaz pravým tlačítkem myši a zvolte ‚uložit cíl jako‘ (save target as)…

Super! Krásná povídka, plne souhlasím s nahrávkami + zkouseni slovicek, je to velmi efektivni zpusob, jak se vyporádat s anglictinou. Super nápady, super stránky, jen chválím:)
jen bych chtela upozornit na jednu vetu v povídce, na konci se objevuje veta: „He rode off towards the Miller's house and little Hans was ran behind him. " neni chyba v tom "was ran“ ? nebo se jedná o trpný rod? nehodil by se tam spíse min.cas prubehovy?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od terez11 vložený před 12 lety

Super! Krásná povídka, plne souhlasím s nahrávkami + zkouseni slovicek, je to velmi efektivni zpusob, jak se vyporádat s anglictinou. Super nápady, super stránky, jen chválím:)
jen bych chtela upozornit na jednu vetu v povídce, na konci se objevuje veta: „He rode off towards the Miller's house and little Hans was ran behind him. " neni chyba v tom "was ran“ ? nebo se jedná o trpný rod? nehodil by se tam spíse min.cas prubehovy?

Re:

Ne, to WAS se tam nějakým nedopatřením vloudilo… hned ho vymažu.

Dobrý den, připojuji se k pochvale a poděkování…
A dále bych rád dodal k rychlosti(zejména pro ty, kterým se to zdá rychlé) Když jsem si ji pustil poprvé bylo to pro mě velmi složitý, aš nepochopitelný a skoro nic jsem nerozuměl. Dal jsem si s článkem práci, poslouchal a papouškoval větu po větě, odstavec po odstavci a překládal. Zhruba po 2–3 přečtení celého článku mi rychlost ani obtížnost vysoká rozhodně nepřijde. Rozumím celkem dobře celé povídce bez čtení textu! Myslím, že jde jen o to, věnovat tomu trochu času, ikdyž znalosti AJ nedosahují této úrovně. Vždyť se přece učíme.

snakedead

very good story.these story are very good here and good luck for next work..have a good time

Marku, mám dotaz. Nemohl by tady být předminulý?
What he enjoyed most was listening to all the wonderful things the Miller SAID about unselfishness and friendship.
předtím říkal?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mufina vložený před 10 lety

Marku, mám dotaz. Nemohl by tady být předminulý?
What he enjoyed most was listening to all the wonderful things the Miller SAID about unselfishness and friendship.
předtím říkal?

Re:

Ne, nemohl. Bavilo ho to, co říkal v tu dobu, ne to, co říkal předtím. Tedy to „bavení“ a to „říkání“ probíhalo ve stejné době.

Zkuste si to převést do přítomnosti:

I enjoy what he says! (baví mě, co říká)

Nikoliv:
I enjoy what he said! (baví mě, co řekl/říkal)

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.