Help for English

Intermediate Tenses #2

Komentáře k článku: Intermediate Tenses #2

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mara313 vložený před 8 lety

otázka č. 6

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. Pokiaľ by v otázke č.6 nebolo na konci ‚I think‘ a bolo by teda isté, že koncert začína o 6, mohla by byť potom správna aj možnosť: What time IS THE SHOW STARTING tomorrow??? :-)

Pro začátky a konce představení, odjezdy/příjezdy, otvírací hodiny apod. se používá přítomný prostý čas. Přítomný průběhový by byl, kdybyste mluvila o svých plánech. Tedy že v tolik a tolik JDETE na představení.

Dobrý den, jaký je prosím rozdíl mezi větami: My brother has worked/has been working in this company since he was 18? Děkuji za odpověď'!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od paajuskaa vložený před 6 lety

Dobrý den, jaký je prosím rozdíl mezi větami: My brother has worked/has been working in this company since he was 18? Děkuji za odpověď'!

Ziadny. Pri slovesach typu live/work/study atd sa daju pouzit obe verzie a je to v poriadku,

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Adík vložený před 13 lety

No jo, však to byl taky jeden z nejjednodušších testíků :-)

To bych tak netvrdila…pro level Intermediate mi to zas az tak lehke neprijde…btw pro rejpaly, jsem student na levlu upper-intermediate a mela jsem 100%. U nekterych otazek jsem, ale taky musela premyslet…Jen nam davejte cocku, autori…to je dobre…tezce na cvicisti…🙂👍

Odkaz na příspěvek Příspěvek od monikakluzova vložený před 8 dny

To bych tak netvrdila…pro level Intermediate mi to zas az tak lehke neprijde…btw pro rejpaly, jsem student na levlu upper-intermediate a mela jsem 100%. U nekterych otazek jsem, ale taky musela premyslet…Jen nam davejte cocku, autori…to je dobre…tezce na cvicisti…🙂👍

Děkujeme za komentář.

INTERMEDIATE znamená, že pokud je student na úrovni INTERMEDIATE, je pro něho tento test vhodný k učení. Nemá pro něho být lehký, ale měl by sloužit k tomu, aby se z něho něco naučil (proto máme ke každé odpovědi vysvětlení). Vůbec to neznamená, že pokud s testem má student problémy, tak ještě na úrovni INTERMEDIATE není.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.