Help for English

"Hello" by Schuyler Fisk

Komentáře k článku: "Hello" by Schuyler Fisk

 

úspěšnost.

Výbornej nápad s tou průměrnou úspěšností. :-)

Paráda

Mám několik programů,ale tyhle stránky jsou the best :-)

skvele

No nejaka chyba se tam nasla ale i tak jsem nasbiral 78 procentni uspesnost. Dik moc

No co…

50% :o :-)

Díky,že jste na mně tak hodný a většinou tam napíšete nižší průměrnou úspěšnost.Aspoň se necítím tak blbě!Dík

Chjo, 50%. Já se tu anglinu snad nikdy nenaučím. :-(

Krása…

..ta holka :shock:,píseň je taky skvěla, ale docela mě štve, že v takhle dlouhem textu, stále roluji, abych si mohl stopnout a vrátit přehrávání, a pak se v tom ztrácím. Možná by jste mohly udělat nějakou vychytávku,aby se dal přehrávač přetáhnot kamkoli, či,aby stál na místě v popředí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Xkite vložený před 16 lety

Krása…

..ta holka :shock:,píseň je taky skvěla, ale docela mě štve, že v takhle dlouhem textu, stále roluji, abych si mohl stopnout a vrátit přehrávání, a pak se v tom ztrácím. Možná by jste mohly udělat nějakou vychytávku,aby se dal přehrávač přetáhnot kamkoli, či,aby stál na místě v popředí.

Re: Krása…

Dobrý nápad… díky, pokusíme se udělat.

A ta holka – je to dcera herečky Sissy Spacek, a sama taky hraje v pár filmech, jako např. ORANGE COUNTY nebo I'M REED FISH. A moc hezky zpívá, to je fakt.

zboznujem jej filmy a tieto pesnicky su tiez super mala som iba 89% ale vzdy lepsie ako v zaciatkoch ked sa to pohybovalo okolo 60 :-D :-D

Akordy

Napadlo mě,kdyby si chtěl tuto píseň někdo zahrát na kytaru, takže tady je odkaz kde je píseň s akordama chordie.com/chor­d.pere/www.ul­timate-guitar.com/prin­t.php?what=ta­b&id=420939

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Xkite vložený před 16 lety

Akordy

Napadlo mě,kdyby si chtěl tuto píseň někdo zahrát na kytaru, takže tady je odkaz kde je píseň s akordama chordie.com/chor­d.pere/www.ul­timate-guitar.com/prin­t.php?what=ta­b&id=420939

Re: Akordy

díky!:-)

Dobry

Fafkt husta

a very nice song :-)

Mohu se zeptat, jaký má americký přízvuk?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od hello100 vložený před 15 lety

Mohu se zeptat, jaký má americký přízvuk?

Re:

tomu dotazu nerozumím…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.