Help for English

Minulý čas nepravidelných sloves #1

Komentáře k článku: Minulý čas nepravidelných sloves 1

 

Zvladnul jsem to na 100%.Nekde se mi to zda trochu klamave muzou tam byt i jine odpovedi.Jinak vyborny clanek jen tak dal jste skvela stranka

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Josef Zacek vložený před 17 lety

Zvladnul jsem to na 100%.Nekde se mi to zda trochu klamave muzou tam byt i jine odpovedi.Jinak vyborny clanek jen tak dal jste skvela stranka

Re:

Ano, když můžou být dvě odpovědi, jsou tam nastavené obě jako správné.

nádhera

w

dobrý, jako skoro vždycky…jupííííí :-D :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Josef Zacek vložený před 17 lety

Zvladnul jsem to na 100%.Nekde se mi to zda trochu klamave muzou tam byt i jine odpovedi.Jinak vyborny clanek jen tak dal jste skvela stranka

Re:

I já mám všechno dobře, ale tohle byl trochu lehčí žánr. :))

Super!

za 100% :-) :-) :-)

tyyyyyyyy bláááho

:shock: 100%???? Still i do not believe.

to bylo jedno z těch lehčích – 100%

iba dve chybičky :oops: lepším sa!!!!!

díky

učím se podle Headway Elementary a jsme u 7.lekce,tak mi trochu dělá problém slovní zásoba,abych pochopila smysl vět ale napoprvé 70 % dost potěšilo

stranky jsou naprosto uzasne

Marku ja jsem nadsena jiz delsi dobu. Stranky jsou uzasne. Jsem takovy ten podvodnik zacatecnik, ale kdyz jsem pilna, tak jsem schopna hodne se tu naucit. :-D . Dekuji dekuji dekuji Irca

100%

parádní testík na procvičení :-D :-D

he

without mistakes, but my 11 years old cousin translated complete sixth book of Herry Foter. And what's worse he is reading poems from Apollinaire in original too! :oops: :? :oops:

100% :-D mám radost

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.