Help for English

Test: OTHER, ANOTHER, THE OTHER...

Komentáře k článku: Test: OTHER, ANOTHER, THE OTHER...

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od chatnick vložený před 14 lety

prosím vás jak by se napsalo dvě země jsou ve válce s další, gramaticky i slovní zásobou co nejblíže otázce 2 .

Re:

Two countries are at war with another.

Heem, druhou a desátou jsem nepochopila + jeden překlep, 70%, nic moc :(

90% jen kvuli reinkarnaci. ale vypada to,ze jsem snad konecne pochopil rozdily mezi temito vyrazy. driv jsem to daval spis podle toho,jak mne to sedelo, podle sluchu…diky za vysvetleni v predchozim clanku

Re: :-(

Nápodobně … :-/

Asi to chhce víc procvičit :-D teda aspoň u mě :-D

:-)

70%, to není zase tak špatné, ne? :-)
Gramatika je můj věčný problém..na ulici se normálně domluvím, pokecám, zavtipkuju..ale ta GRAMATIKA :oops: děkuji za perfektní projekt! :-) Moc mi pomáhá :-)

100 %

tohle je moje oblíbená gramatika, tak jsem si řekl, že po pár posledních ne příliš úspěšných testech si trochu zvednu sebevědomí… :-)

Mam v tom nejak porad chaos! Bez koukani do poznamek mi to fakt dela potize!! :-(

60% :? To je máálo, taky v tom mám trochu zmatek!!

milujem tieto testy…a strašne mi pri nich pomáhajú aj pesničky…stačilo si zaspievať Katy Perry a jej but in another life I would be your girl :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.