Help for English

Test: OTHER, ANOTHER, THE OTHER...

Komentáře k článku: Test: OTHER, ANOTHER, THE OTHER...

Další z výborných testů, díky.

:-(

Mám v tom pořádný guláš – 40% :oops:

50% :-(

teda, to jsem dopadla nad ocekavani dobre :-D jsem necekala 90%… chyba pouze v 9. a ta nejstupidnejsi kombinace :D

ups tak poslední dvě věty mi to zkazili :-D Ale jak tu v komentářích píšete, že nejde kombinovat „his“ s „most“ tak bych si dovolil nesouhlasit… např. věta „It is one of HIS MOST popular arts.“ Je dle mého názoru v pořádku :?:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od SojkiCZ vložený před 15 lety

ups tak poslední dvě věty mi to zkazili :-D Ale jak tu v komentářích píšete, že nejde kombinovat „his“ s „most“ tak bych si dovolil nesouhlasit… např. věta „It is one of HIS MOST popular arts.“ Je dle mého názoru v pořádku :?:

Re:

HIS a MOST kombinovat můžete, nemůžete kombinovat HIS + THE MOST.

Diky za test :-)

1 hloupá chyba:neuvědomila sem si že když někdo věří v reinkarnaci že má několik životů a ne jen dva! :-D

Pisete ze se neda kombinovat his+the most.

takze toto je spatne?: IT'S ONE OF HIS THE MOST POPULAR BOOKS.

Jak bych to tedy prosim vyjadril spravne?

90% a to kvůli reinkarnaci, přemýšlela jsem o tom tak, že to je další jiný život (mezi dvěma) tak jsem dala the other. Děkuji za perfektně vysvětlenou gramatiku, doteď jsem other a another používala jak se mi zachtělo.

prosím vás jak by se napsalo dvě země jsou ve válce s další, gramaticky i slovní zásobou co nejblíže otázce 2 .

na smart tests je – my relationship with jane is not very good now. We don't tak to – much.- no a jedna možnost je one another s tím že je špatně že by to znamenalo spolu s více lidmi. neznamenala by možnost one another u dvojky otázky spolu s více zeměmi?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od chatnick vložený před 13 lety

na smart tests je – my relationship with jane is not very good now. We don't tak to – much.- no a jedna možnost je one another s tím že je špatně že by to znamenalo spolu s více lidmi. neznamenala by možnost one another u dvojky otázky spolu s více zeměmi?

Re:

to je opravdu ve smart tests? CO nejdříve opravím. Nepamatujete si tu větu a nebo ve kterém testu to je?

ONE ANOTHER a EACH OTHER je to samé.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re:

to je opravdu ve smart tests? CO nejdříve opravím. Nepamatujete si tu větu a nebo ve kterém testu to je?

ONE ANOTHER a EACH OTHER je to samé.

Re: Re:

kvízová otázka je takhle přesně. zkoušel jsem ji dát do vyhledávače nenašlo mi to. takže na hfe možná ani není bohužel narazil jsem na to při zkoušení gramatiky a tam je to bez názvu testu. možná by mohlo být s. odpověď nevím přesně ale pochopil jsem ji takto.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od chatnick vložený před 13 lety

Re: Re:

kvízová otázka je takhle přesně. zkoušel jsem ji dát do vyhledávače nenašlo mi to. takže na hfe možná ani není bohužel narazil jsem na to při zkoušení gramatiky a tam je to bez názvu testu. možná by mohlo být s. odpověď nevím přesně ale pochopil jsem ji takto.

Re: Re: Re:

Už jsem si to našel a opravil. Po aktualizaci ST to tam už nebude. Byl to test USE OF ENGLISH 6.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.