Help for English

Test: OTHER, ANOTHER, THE OTHER...

Komentáře k článku: Test: OTHER, ANOTHER, THE OTHER...

 

Další z výborných testů, díky.

:-(

Mám v tom pořádný guláš – 40% :oops:

50% :-(

teda, to jsem dopadla nad ocekavani dobre :-D jsem necekala 90%… chyba pouze v 9. a ta nejstupidnejsi kombinace :D

ups tak poslední dvě věty mi to zkazili :-D Ale jak tu v komentářích píšete, že nejde kombinovat „his“ s „most“ tak bych si dovolil nesouhlasit… např. věta „It is one of HIS MOST popular arts.“ Je dle mého názoru v pořádku :?:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od SojkiCZ vložený před 16 lety

ups tak poslední dvě věty mi to zkazili :-D Ale jak tu v komentářích píšete, že nejde kombinovat „his“ s „most“ tak bych si dovolil nesouhlasit… např. věta „It is one of HIS MOST popular arts.“ Je dle mého názoru v pořádku :?:

Re:

HIS a MOST kombinovat můžete, nemůžete kombinovat HIS + THE MOST.

Diky za test :-)

1 hloupá chyba:neuvědomila sem si že když někdo věří v reinkarnaci že má několik životů a ne jen dva! :-D

Pisete ze se neda kombinovat his+the most.

takze toto je spatne?: IT'S ONE OF HIS THE MOST POPULAR BOOKS.

Jak bych to tedy prosim vyjadril spravne?

90% a to kvůli reinkarnaci, přemýšlela jsem o tom tak, že to je další jiný život (mezi dvěma) tak jsem dala the other. Děkuji za perfektně vysvětlenou gramatiku, doteď jsem other a another používala jak se mi zachtělo.

prosím vás jak by se napsalo dvě země jsou ve válce s další, gramaticky i slovní zásobou co nejblíže otázce 2 .

na smart tests je – my relationship with jane is not very good now. We don't tak to – much.- no a jedna možnost je one another s tím že je špatně že by to znamenalo spolu s více lidmi. neznamenala by možnost one another u dvojky otázky spolu s více zeměmi?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od chatnick vložený před 14 lety

na smart tests je – my relationship with jane is not very good now. We don't tak to – much.- no a jedna možnost je one another s tím že je špatně že by to znamenalo spolu s více lidmi. neznamenala by možnost one another u dvojky otázky spolu s více zeměmi?

Re:

to je opravdu ve smart tests? CO nejdříve opravím. Nepamatujete si tu větu a nebo ve kterém testu to je?

ONE ANOTHER a EACH OTHER je to samé.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

to je opravdu ve smart tests? CO nejdříve opravím. Nepamatujete si tu větu a nebo ve kterém testu to je?

ONE ANOTHER a EACH OTHER je to samé.

Re: Re:

kvízová otázka je takhle přesně. zkoušel jsem ji dát do vyhledávače nenašlo mi to. takže na hfe možná ani není bohužel narazil jsem na to při zkoušení gramatiky a tam je to bez názvu testu. možná by mohlo být s. odpověď nevím přesně ale pochopil jsem ji takto.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od chatnick vložený před 14 lety

Re: Re:

kvízová otázka je takhle přesně. zkoušel jsem ji dát do vyhledávače nenašlo mi to. takže na hfe možná ani není bohužel narazil jsem na to při zkoušení gramatiky a tam je to bez názvu testu. možná by mohlo být s. odpověď nevím přesně ale pochopil jsem ji takto.

Re: Re: Re:

Už jsem si to našel a opravil. Po aktualizaci ST to tam už nebude. Byl to test USE OF ENGLISH 6.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.