Help for English

CAE: Listening, part 3

Komentáře k článku: CAE: Listening, part 3

uf! uf!

Tak to bylo náročné :-(

To je síla

Jedna dobře, to je mazec. Více méně jsem typoval. :-(

hrůza

No tak to je katastrofa :-( Radši nebudu říkat, jak dopadl můj test… Slyšela jsem celkem dobře, ale mám problém vybrat správné odpovědi, ach jo :oops:

Prostě test

soustředit se .. jak už bylo zmíněno :-)

Re: To je síla

Taky jsem měla jen jednu. Ale uklidňuje mě, že se chystám na FCEčko :)

super

Tak tohle mi vyšlo..ale měli trošku zajímavý přízvuk, nepřišlo vám? :-D

Horror

Toto bolo teda poriadne tazke. :oops:

Zdravím :)

poslech byl suprovej!!!Mam dotaz: Pripravuji se na velkou zkousku ( ZJZP) na nasi skvele univerzite. Kdyz jsem doma jsem v pohode, nohy na stole a nemam vetsi problem s ani jednou casti (dokonce jsem si prosla i cambridge stranky ktere nam nas profesor doporucil :D ) potrebovala bych vsak poradit co delat v den zkousky to avoid nervozitu. Any ideas? Thanks a lot! :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Laduš vložený před 10 lety

Zdravím :)

poslech byl suprovej!!!Mam dotaz: Pripravuji se na velkou zkousku ( ZJZP) na nasi skvele univerzite. Kdyz jsem doma jsem v pohode, nohy na stole a nemam vetsi problem s ani jednou casti (dokonce jsem si prosla i cambridge stranky ktere nam nas profesor doporucil :D ) potrebovala bych vsak poradit co delat v den zkousky to avoid nervozitu. Any ideas? Thanks a lot! :)

Re: Zdravím :)

Relax, take a deep breath…
Snad Vám to na té Vaší (naší) skvělé univerzitě dnes vyjde. :) Good luck.

thank you soooo much :)

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.