Help for English

Cambridge Grammar for First Certificate

Komentáře k článku: Cambridge Grammar for First Certificate

 

Raymond Murphy: English Grammar in Use

dobrý den, chtěla jsem se zeptat na Váš názor na knížku English gammer in use. Chtěla jsem si koupit něco kde bude všechna gramaika a kamarád mi doporučil tuto. co myslíte?? je dobr? nebo nemohl by jste mi poradit co si mám koupit? s gramatikou docela válčím. děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od najná vložený před 17 lety

Raymond Murphy: English Grammar in Use

dobrý den, chtěla jsem se zeptat na Váš názor na knížku English gammer in use. Chtěla jsem si koupit něco kde bude všechna gramaika a kamarád mi doporučil tuto. co myslíte?? je dobr? nebo nemohl by jste mi poradit co si mám koupit? s gramatikou docela válčím. děkuji

Re: Raymond Murphy: English Grammar in Use

Přečtěte si moji recenzi na tomto webu.

Cambridge Grammar for FCE
je velmi užitečná cvičebnice a tak trochu i učebnice, protože je zde vysvětlena i gramatika. Může se hodit pro přípravu na testy na úrovni intermediate i vyšší. Nám ji doporučil náš rodilý mluvčí na jazykovce. Jsou zde dobře udělaná i poslechová cvičení. :-D

Pro úroven C1 byly by dobre ucebnice Advanced Grammar in Use, Advanced Language Practice, English Vocabulary in Use Advanced, English Phrasal Verbs in Use Advanced ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od luk007 vložený před 16 lety

Pro úroven C1 byly by dobre ucebnice Advanced Grammar in Use, Advanced Language Practice, English Vocabulary in Use Advanced, English Phrasal Verbs in Use Advanced ?

Re:

PHRASAL VERBS ADVANCED bych spíš doporučil až pro úroveň C2. Ona i ta obyč. PHRASAL VERBS IN USE je pro UPPER-ADVANCED.

Na Englishbooks už mají 2nd Edition. Jsou tam nějaké výraznější změny?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 15 lety

Na Englishbooks už mají 2nd Edition. Jsou tam nějaké výraznější změny?

Re:

Asi to bude upravené pro novou podobu zkoušky. Nevím, neviděl jsem. Výrazné změny bych neočekával.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Asi to bude upravené pro novou podobu zkoušky. Nevím, neviděl jsem. Výrazné změny bych neočekával.

Re: Re:

Tak jsem si ji už objednal. Moc se na ni těším. Před půl rokem bych si na ni asi ještě netroufl, ale teď si myslím, že bych ji mohl zvládnout.

Poradíte prosim?

Ahojky,chtěla jsem se zeptat okolo jakých částek se pohybují přípravné kurzy na zkoušku FCE…na internetu jsem nenašla žádnou rozumnou stránku kde bych se vyznala tak bych byla ráda za jakékoliv informace,i třeba jak dlouho kurzy trvají a tak podobně…děkuji moc

Jenom pro info pro případné čtenáře:

Roku 2009 začala Cambridge vydávat i „Grammar for CAE and Proficiency“, které obsahuje i dvě poslechové CD. Bohužel, učebnice na slovíčka zatím asi nic:-(

h ttp://ww w.englishbook­s.cz/kurzove-ucebnice/priprava-na-jazykove-zkousky/cae-certificate-in-advanced-english/cambridge-grammar-for-cae-and-proficiency-cd.html

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.