Help for English

Obecný test (elementary) #5

Komentáře k článku: Obecný test (elementary) 5

 

Více testů

Dobry den, existují obecne testy i pro uroven pre-intermediate?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Bára vložený před 17 lety

Více testů

Dobry den, existují obecne testy i pro uroven pre-intermediate?

Re: Více testů

No, v této úrovni se musím trochu polepšit. Zatím v sekci PRE-INTERMEDIATE najdete jeden obecnější testík, jmenuje se MISCELLANEOUS PRE-INTERMEDIATE, ale to je jen patnáct otázek.

Budu se ale snažit to napravit.

proooč?

Hmmm, vyplivlo mi to výsledek 95%, ale dneska to fičí nějak pomalu, takže se mi všude neudělaly ty zelený fajfky. Když jsem si ale projížděla odpovědi, nenašla jsem nic špatně. U každé otázky je jen jedno vysvětlení, takže nevím, co jsem udělala špatně. No nic, budu žít ve sladké nevědomosti. :shock:

Re: Re: Re: Re: já ti dám lama ty bezprofiláku!

No já taky přidám komentář. Osobně mi to vůbec nevadí, když lidi píšou, jak jsou úspěšní, bo když dodělám test, zajímá mě, co kdo udělal špatně a kolik měl procent. Srovnávám to se sebou. RAmonis je prostě dobrej, tak ať se pochlubí, že? A koho to nezajímá, tak ať ten komentář prostě vynechá, no ne? Si myslím, že je zbytečný se hádat. No, občas přiznávám, že mám deprese a mlátím tady hlavou o zeď, jak to ten Ramonis dělá, ale aspoň vím, že mám co dohánět a ty zdi stejně potřebujou už novou malbu :))) Takže na druhou stranu chápu, že se tu někdo rozčiluje. Já se třeba zase chlubím v kategorii sport :)


Tak.. 90%, to není zase tak špatné, ne? :oops:

any, some v otazce

11 jsem opravdu nevedel a u 19 jsem slysel ze se SOME muze pouzit i v otazce je to pry zdvorile

dobry...........az na to ze jsem mela par chyb!!!!no snad uz je neudelam!!!

Chjo..

Nejsem asi normální :? .. poprvý jsem tento test udělala na 90%.. a podruhý na 85%.. :-(

95% .. no u me je kucharka proste „cooker“ :-D :-D

omg only 91%… The first question :oops:

Ještě že jsem se donutil sem vlízt…důkaz=pouze 85% :oops:

:)

Dobrý, docela dobrý test na procvičení, hned v první větě jsem udělal chybu, ale naštěstí byla poslední. :-)

OK.2 chyby to jde.Jeste ze mi pomohla moje dcerka.Asi by jich bylo vice

100 procent je fakt dobry na to ze je mi jenom jedenact let.

Sheyla

:oops: jsem hrozná..ve všem hledám nějakej chyták a moc přemejšlim..až přijdu vždycky na nějakou kravinu! 95% ..achjo

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.