Help for English

Cvičení: LIKE nebo AS

Komentáře k článku: Cvičení: LIKE nebo AS

 

93%, není to stovka, ale pořád lepší než průměr 8-)

no

:? tak já nemám tolik jako vy-jen 87%, ale to hlavní chápu…

terez

škoda jen, že jsem netrpělivá vždycky,a test vyplním během minuty, pak to tak i vypadá! :? zbytečné chyby.

Po přečtení článku a vysvětlení tomu konečně rozumím. Díky moc.

libus

díky za článek,nejsem pořád nejlepší,ale je to bezva tohle procvičování. :-)

Prvá veta v teste

Prosím vás, môžem sa opýtať? Samozrejme, veľmi ďakujem, čo pre nás robíte, vaša práca je skvelá.. Bola by to chyba, keby som v jednotke použil miesto is – will be?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Myro vložený před 16 lety

Prvá veta v teste

Prosím vás, môžem sa opýtať? Samozrejme, veľmi ďakujem, čo pre nás robíte, vaša práca je skvelá.. Bola by to chyba, keby som v jednotke použil miesto is – will be?

Re: Prvá veta v teste

šlo by taky, ale ten test už je daný, pevně stanovený, proto je lepší přítomný čas místo WILL.

as longas

mozem sa opytat co znamena as longas a kde sa pouziva??

Odkaz na příspěvek Příspěvek od tebe17 vložený před 16 lety

as longas

mozem sa opytat co znamena as longas a kde sa pouziva??

Re: as longas

AS LONG AS může být spojka pro časové či podmínkové věty. Přeložit ji můžete jako ‚dokud‘ nebo jako ‚pokud‘. Více myslím najdete v příslušném článku o časových větách…

80%

nic moc

Chybí to v ST

Dobrý den, chtěl jsem si procvičit LIKE/AS, ale ve Smart Test tento test zřejmě vůbec není, jak je to možné? Je to škoda.
Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 15 lety

Chybí to v ST

Dobrý den, chtěl jsem si procvičit LIKE/AS, ale ve Smart Test tento test zřejmě vůbec není, jak je to možné? Je to škoda.
Děkuji.

Re: Chybí to v ST

Protože v Smart Tests máme jen testy ABCD. Pokud je to jiný typ testu, pak tam nejsou.

Re: Student

Ve které větě to je?

Re: Re:

ano jstě, bez TO.

mám 80%, celkem tři chyby, ale čekal jsem to horší…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.