Help for English

Číselný diktát #1

Komentáře k článku: Číselný diktát 1

 

one mistake

:-) normalne som sa pomylila,xixixi,

to by jeste slo

no takove mi nastesti jeste jdou, az tu budou tezsi tak dopadnu asi spatne
Diky za test

Díky za super stránky :-)

Tak nevím,

něco je špatně: testy se mi nevyhodnocují, nezobrazuje se mi úroveň článků barevným proužkem. Jak to napravit? Děkuji za pomoc:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Izabela vložený před 16 lety

Tak nevím,

něco je špatně: testy se mi nevyhodnocují, nezobrazuje se mi úroveň článků barevným proužkem. Jak to napravit? Děkuji za pomoc:)

Re: Tak nevím,

zkuste kliknout na RELOAD. Pokud to nepomůže, zkuste jiný webový prohlížeš (Mozilla, Firefox apod.). Jaký prohlížeč používáte?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Tak nevím,

zkuste kliknout na RELOAD. Pokud to nepomůže, zkuste jiný webový prohlížeš (Mozilla, Firefox apod.). Jaký prohlížeč používáte?

Re: Re: Tak nevím,

Děkuji za rychlou odpověď. Používám Mozilla Firefox a stále nic. Nejde to. Musím počkat na nějakou šikovnější osůbku na PC, než jsem já. Můžu si pustit alespoň vánoční koledy… Děkuji:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Izabela vložený před 16 lety

Re: Re: Tak nevím,

Děkuji za rychlou odpověď. Používám Mozilla Firefox a stále nic. Nejde to. Musím počkat na nějakou šikovnější osůbku na PC, než jsem já. Můžu si pustit alespoň vánoční koledy… Děkuji:)

Re: Re: Re: Tak nevím,

Nemůžete zkusit jiný prohlížeč? Např. Internet Explorer nebo Mozilla?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Izabela vložený před 16 lety

Re: Re: Tak nevím,

Děkuji za rychlou odpověď. Používám Mozilla Firefox a stále nic. Nejde to. Musím počkat na nějakou šikovnější osůbku na PC, než jsem já. Můžu si pustit alespoň vánoční koledy… Děkuji:)

Re: Re: Re: Tak nevím,

Dobrý den,

tyto stránky jsou testovány ve FireFoxu a pokud vím, tak by v něm měly fungovat. Problém může být v konkrétním nastavení, protože naše testy k vyhodnocení používají technologii JavaScript, může být nevyhodnocování způsobeno vypnutím JavaScriptu, který můžete zkusit zapnout v nabídce Nástroje/Obsah/ a zaškrtnout Povolit JavaScript.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Izabela
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Hudík vložený před 16 lety

Re: Re: Re: Tak nevím,

Dobrý den,

tyto stránky jsou testovány ve FireFoxu a pokud vím, tak by v něm měly fungovat. Problém může být v konkrétním nastavení, protože naše testy k vyhodnocení používají technologii JavaScript, může být nevyhodnocování způsobeno vypnutím JavaScriptu, který můžete zkusit zapnout v nabídce Nástroje/Obsah/ a zaškrtnout Povolit JavaScript.

Re: Re: Re: Re: Tak nevím,

Zkusila jsem přeinstalovat Mozilla Firefox, ale stále stejná chyba. Ohledně JavaScriptu – ten byl mám zapnutý, ale chyba trvá. Tak jsem nainstalovala prohlížeč Mozilla a ejhle – jde to.
Takže – teď jdu s chutí a elánem otestovat se do začátečníků. Začala jsem se učit s kamarádkou, jsme ve 12.lekci angličtiny pro jazykové školy. Jsem zvědavá, jaká bude úspěšnost ve vašich testech… dám vědět.
Moc se mi líbilo, že jste se mi tak rychle snažili pomoct.
Alespoň jsem tak pokročila v dalším kamarádění s PC – v instalacích prohlížečů. Dík :)

Re: reagovat

Vše funguje normálně, takže kde byl ve vašem případě problém, to netuším… Kdyby se něco takového opakovalo, dejte prosím vědět.

JSEM ASI DOBREJ!!HI HI!!!!!!!

JSEM DOBREJJJJJJJJJJ!!!­!!!!!!!

začátečník

Všechno správně, takže čísla jsem se naučila celkem dobře. :-D

Re: test čísel

zdravím,sLL se dá procvičovat hodiny

Odkaz na příspěvek Příspěvek od začátečnice vložený před 16 lety

Re: test čísel

zdravím,sLL se dá procvičovat hodiny

Re: Re: test čísel

To je otázka nebo konstatování?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od začátečnice vložený před 16 lety

Re: test čísel

zdravím,sLL se dá procvičovat hodiny

Re: Re: test čísel

Ode mne to bylo konstatování.Je báječné,že tento kurs je zadarmo,ale měl byste víc upozorňovat i na možnost koupit si Language Lab,kde je možnost procvičovat do nekonečna.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.