Help for English

Anglické jazykolamy (tongue twisters)

Komentáře k článku: Anglické jazykolamy (tongue twisters)

 

Re:

jo to si taky pamatuju :-)

TYTO JAZYKOLAMY POUŽIL PŘI VÝUCE I NÁŠ UČITEL , RODILÝ MLUVČÍ Z LOS ANGELES, ŘEZAL SE NA NICH JAKO HROM. NO SPIŠ NA TOM JAK JSME MU TO VYSLOVOVALI. :-D :-D

Tongue twisters

It is excellent!!!
To je vážně super tedy na některých si pořádně lámu jazyk, ale je to veliká pomoc tedy nejen toto, ale všecko!!! :-D

Dost dobré

My jsme na gymplu kolektivně nesnášeli slovíčko „rural“. Ale mě nejvíc pobavila sobecká škeble.. Ta fakt nemá chybu. :-D

Re: Dost dobré

K tomu RURAL jsem si vzpomněla na jednu epizodu seriálu 30 ROCK, kde jedna z hlavních postav hrála ve filmu, který se jmenoval THE RURAL JUROR. Díky vtipné výslovnosti nikdo pořádně nevěděl, jak že se to vlastně jmenuje, dokud na film nekoukali a neobjevily se titulky :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od BlackMeg vložený před 14 lety

Re: Dost dobré

K tomu RURAL jsem si vzpomněla na jednu epizodu seriálu 30 ROCK, kde jedna z hlavních postav hrála ve filmu, který se jmenoval THE RURAL JUROR. Díky vtipné výslovnosti nikdo pořádně nevěděl, jak že se to vlastně jmenuje, dokud na film nekoukali a neobjevily se titulky :D

Re: Re: Dost dobré

jj, RURAL JUROR mě v tom seriálu taky strašně pobavilo. Vždycky když si na to vzpomenu, musím se smát, jak to každý komolil jak mohl :-D

Honk-Kong

ČINŠTINA ČINŠTINA ČINŠTINA

I can think of six thin things, but I can think of six thick things too.

Are our oars oak?

To zní jak štěkání, když to opakuju víckrát za sebou :-D

No tak to mě snad nikdy nepůjde ta zapeklitá trojka :-D

A co tohle:
I wish to wish the wish you wish to wish, but if you wish the wish the witch wishes, I won't wish the wish you wish to wish.. :-D
Akorát nemůžu najít překlad.. :/ :D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.