Help for English

"The Mom Song" by Matt Epp

Komentáře k článku: "The Mom Song" by Matt Epp

 

Hurá, můj první test s písničkou, který vyšel na 100%. Sice elementary, ale potěší. Text písně mi mluví z duše, až na ty telenovely – my matky, co místo TV pouštíme HELP FOR ENGLISH… :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ivajda1 vložený před 17 lety

Hurá, můj první test s písničkou, který vyšel na 100%. Sice elementary, ale potěší. Text písně mi mluví z duše, až na ty telenovely – my matky, co místo TV pouštíme HELP FOR ENGLISH… :-D

Re:

:-) Tak to jsem rád. I když nějaké ty ‚soaps‘ sleduju i já, já se k nim ale bohužel dostanu až pozdě v noci. Např. Gilmore Girls. :-)

:)

Je dobře rozumět a navíc i text je dost jednoduchý takže si lze povšimnout souvislostí.Fajn písnička na začínání s listening :-D

ty jo

:-) no, nebylo to těžký, písnička se mi taky líbila, až na tu trapnou chybu…afternooon :oops: , tak 94%

Surprise

neeeeee misto surprise sem napsal surprice :-) it's shame :-)

ale jinak fajnova pisnicka

Dobrý den, v posledním řádku první sloky jsem napsala four a nebylo mi to uznáno, že správná odpověď je 4. Nešlo by tam dát správně obě 2 odpovědi? dík

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Andulika vložený před 16 lety

Dobrý den, v posledním řádku první sloky jsem napsala four a nebylo mi to uznáno, že správná odpověď je 4. Nešlo by tam dát správně obě 2 odpovědi? dík

Re:

Obě jsou správné, jen díky našemu dnešnímu zmatku se vše vyhodnocuje zmateně. Omlouvám se za problémy. Ještě dnes bude snad náš systém v pořádku.

:-D pekná pieseň, ale mám sa čo učiť…nevyšlo mi to, ako som očakávala.Ale tá pieseň…je presne šitá pre mamičky na materskej.Beautiful

Katekat

Nadherna pisnicka, tak jsem se zamyslela, ze jsem mela jednu chybu…kde najdu takoveho manzela? :shock:

Jupííí, jenom jedna chybička.. :-) Ale takového chlapa, aby člověk hledal lupou v kupce sena :-D

100%…zpěvu je krásně rozumět a melodie je taky moc hezká :-D

Ahoj maminy! Na stránke www.lyricsondemand.com sa dajú stiahnuť pesničky pre malé deti.Ja to svojim deťom púšťam a na niektoré slová sa chytajú aj keď im nevysvetľujem preklad.Verím že to pre ne v budúcnosti,keď sa budú učiť angličtinu,bude mať pozitívny význam že budú mať tie slová „v ušiach“.A aj ja som sa nejaké to slovíčko naučila.

První písnička

Konečně jsem si mohla vyplnit i test u písničky – sice na 94%,ale i tak parááádní úspěch, protože jsem rozuměla a bez nápovědy.
Jen jsem zaboha nevěděla, co je v předposledním políčku, pořád jsem slyšela hód a nenapadlo mne správné slovo ani z kontextu :-)
Zatím jsem tyhle testy míjela a trpělivě čekala až jim budu opravdu rozumět. Že by? budu zkoušet další. :-D

Je to úplně dokonalá písnička, snažím se jí někde najít ke stažení, ale to je asi nemožný :(

Málo která písnička se tady dá normálně poslouchat, tohle je jedna z nich…Chtěla jsem se zeptat, zda by bylo možné přidat třeba i méně „depresivní“ písničky (teď myslím melodií, ne textem…)
Jinak je fakt super, že se to tady dá takhle doplňovat a že tady najdu vše co potřebuji, v čem nemám jasno, moje úroveň angličtiny se díky Vašim stránkám za velice krátkou dobu zlepšila o jednu úroveň – na plynule hovořícího …

Díky moc :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.