Help for English

Sloveso BÝT #1

Komentáře k článku: Sloveso BÝT 1

 

začínám

Ahoj! Dnes je můj první den angličtiny tady na těch stránkách. Neumím vůbec nic. Jdu na to :-D :shock: !!!

dobrý den,teď jsem se přihlásila,a zatím se mi ten postup pro začátečníky moc líbí těším se že se tu něco naučím :shock:

Díky!

Pane Vít, děkuji za tyto stránky!

Re: DOTAZ

TIE NELOGICKE DOTAZY MAM AJ JA A VELMI MI KOMENTARE POMAHAJU

jj super

Re: děkuji

jelikož neexistuje žádný mně známý komplexní materiál k anglickému jazyku, nejlepší asi je udělat si vlastní učební materiály z mnoha jiných (učebnice, internet) a z nich se učit. Podle mě je problém v tom, že sice se naučíme gramatiku, umíme ji možná vyplnit správně do testů, ale neumíme ji aplikovat, je potřeba si angličtinu jako komplex a její gramatiku rozebrat do podrobna a vše si dát do souvislostí.

začátek

Jsem tu dnes poprvé :-) 50letá začátečnice,jsem zmatená i z těch stránek :shock: myslíte že i v tomto věku to aspon trochu půjde :?:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od pikolka vložený před 13 lety

začátek

Jsem tu dnes poprvé :-) 50letá začátečnice,jsem zmatená i z těch stránek :shock: myslíte že i v tomto věku to aspon trochu půjde :?:

Re: začátek

Určitě, přečtěte si ale rozhodně na úvodní stránce v horní části článek „Jste tu poprvé?“

Re: Re: .d

Super stranky !!Pane Marku nechcete se nastehovat ke mne domu? Mam barak,bazen,ten­.kurt.Vse k dispozici,ji­dlo,ubytovani zdarma !!Jak me naucite anglictinu,muzete se odstehovat. S pozdravem D.

Poděkování

Panu Markovi Vítovi patří můj velký dík a obdiv za tyto stránky.V dnešní době,kdy 1 slušná lekce angličtiny stojí mnohdy i několik set kč,je neuvěřitelné že někdo takhle pomáhá ostatním a sdílí své odborné znalosti.

mám z těchto stránek neskutečně super pocit. jak z procvičování slovíček tak nepřeberné množství laicky vysvětlených jevů v anglickém jazyce. proč jsem tuto stránku neobjevil dříve :? super super super

forma výuky je perfektní. Děkuji

Re: Re:

To se povedlo :D Díky za spravení dobré nálady. Vracel jsem z práce zničený… :D

Jinak děkuji za tu angličtinu, aspoň nemusím vyhazovat za prachy za knížky.

jsem jeste docela mala mam proble mi veskole s ajinou a diki vam misto petek dostavam jednicky a dvojky dekuji moc :-D :-D

jsem jeste docela mala mam proble mi veskole s ajinou a diki vam misto petek dostavam jednicky a dvojky dekuji moc :-D :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.