Help for English

Ohlédnutí za rokem 2007

Komentáře k článku: Ohlédnutí za rokem 2007

 

All the Best

Všechno nejlepší do nového roku, hodně úspěchů jak osobních, tak profesních.
A ať „žijou“ tyto stránky!!!! :-)

A Happy New Year

Kvalita těchto stránek je opravdu na vysoké úrovni a ze srdce Vám přeji, ať to tak trvá i v nadcházejícím roce! Tímto chci popřát vše nejlepší do Nového roku všem, kteří se na těchto stránkách jakkoliv podíleli. Hlavně tobě Marku patří velké DÍK! :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jiří Ježek vložený před 16 lety

A Happy New Year

Kvalita těchto stránek je opravdu na vysoké úrovni a ze srdce Vám přeji, ať to tak trvá i v nadcházejícím roce! Tímto chci popřát vše nejlepší do Nového roku všem, kteří se na těchto stránkách jakkoliv podíleli. Hlavně tobě Marku patří velké DÍK! :D

Re: A Happy New Year

Nelze se nepřipojit k tomuto přání!!!

Údaje ze statistiky jen dokládají, co my, jejich nadšení návštěvníci dávno víme :-) : jsou SUPER a totéž hodnocení patří i jejich hlavním autorům. Děkuji vám moc a těším se na další zajímavé a užitečné články, testy a vše, co vymylíte :-) Krásný nový rok!

Také se připojuji k přání :-)
Moc se mi tu líbí. momentálně se učím na zkoušky a vždy se tu příjemně pracovně odreaguji! Díky! Držím palce!

congratulations

Ahoj, angličtinu se učím už třetí rok a od té doby co jsem asi před rokem a půl našla tyto stránky, je to mnohem zábavnější a efektivnější. I když občas naleznu nějaké další stránky s výukou angličtiny, tak tyto jsou bezesporu nejlepší a navštěvuji je téměř denně, neboť mě fascinuje píle pana učitele a je mi hnacím motorem. Jen lituji, že nebydlím v Přelouči a nemohu být jeho studentem. Přeji mnoho úspěchů, nápadů, dobré zázemí a samé nadšené a pilné studenty. V osobním životě mnoho štěstí, zdraví, lásky a spokojenosti.

Také moc děkuji za tyto skvělé stránky. Jste výborní. Moc mi vaše testy i články pomáhají ve studiu AJ. Také jsem vás doporučila už spoustě lidí a studentů. :-)

:o)

Jste fakt skvělí!!!
Prosím, šlo by i přidat něco pro advanced CPE?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ing. Tomáš Smutný vložený před 16 lety

:o)

Jste fakt skvělí!!!
Prosím, šlo by i přidat něco pro advanced CPE?

Re: :o)

Šlo by, otázka ale je, kolik lidí by to četlo. Přidáme alespoň jeden oficiální test CPE.

Velké díky

Moc a moc děkuji za naprosto skvělé stránky. Již je používám a všem kolem doporučuji cca měsíc a pořád nemohu uvěřit tomu, že tak skvostné dílo, na českém Internetu nemající konkurenci, je zdarma. Opravdu, smekám klobouk a ještě jednou moc a moc díky.

Opravdu bezvadné a bezkonkurenční stránky. Objevila jsem je teprve před pár dny a dodaly mi zase chuť zdokonalovat svoji angličtinu. Moc děkuji jeho tvůrcům a přeji hodně úspěchů.

:o)

Máte můj vřelý dík a obdiv… Děkuji Vám za tyto stránky.
Mnoho štěstí a úspěchu přeje Lenka

:o)

Máte můj vřelý dík a obdiv… Děkuji Vám za tyto stránky.
Mnoho štěstí a úspěchu přeje Lenka

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.