Help for English

"Everything has Changed" by Adam Merrin

Komentáře k článku: "Everything has Changed" by Adam Merrin

 

Hm, tak tradičně mizerný výsledek. Já už nevím, co dělat, abych tuhle discipínu zvládal lépe. :-(
Každopádně dobrá příležitost na procvičení frázových sloves :-)

U procvičování slovíček z tehle pisničky se mi objeví jako chyba, když napišu na vložit- put in, přesto, že to je spravně…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zetka vložený před 16 lety

U procvičování slovíček z tehle pisničky se mi objeví jako chyba, když napišu na vložit- put in, přesto, že to je spravně…

Re:

Pokaždé, nebo jen jednou? Já to teď zkoušel, a normálně to chodí. Možná jste třeba jen omylem napsala dvě mezery.

Jo, pardon, moje chyba :oops:

juchjéj:)

Mám docela dobrý výsledek(na moje poměry) a jednu úplně zbytečnou chybu(chyběla mezera) takže tu nepočítám. Na to, že tahle písnička má docela blbě rozeznatelná slova jsem to zvládla dobře:) Hurá! že by pokroky? 8-)

Jee 71%- pro nekoho nejspis slabe skore, ale pro me naaadherne cislo. Vetsinou jsem u pisnicek sotva na 50% :?, poslech mi nejde a pisnicky uz vubec…

Docela slušné procvičení frázových sloves. Jinak výsledek 71 %. Děkuju celému týmu helpforenglish. Díky vám MY ENGLISH IS GETTING BETTER AND BETTER. Zdraví vás Radek z Ostrova nad Ohří, věrný student angličtiny.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.