Help for English

Character

Komentáře k článku: Character

 

Zdravim, možete mi prosim preložit slovo „uvravený, urečnený“? Ďakujem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od openpalm vložený před 16 lety

Zdravim, možete mi prosim preložit slovo „uvravený, urečnený“? Ďakujem

Re:

TALKATIVE

:shock: JSEM ŠOKOVÁN JAK MUŽE BÝT TAK SKVĚLÁ STRÁNKA DĚKUJI ZA NÍÍ:-)

evička

pravda.. je to dokonalý;)

Slovo WELL-BEHAVED znamená „vychovaný, slušný, zdvořilý“ a slovíčko POLITE znamená „slušný, zdvořilý, vychovaný“, což je vlastně to samé… dost mě to při výuce pletlo, které mám vlastně zrovna zadat. Nejsem si jistá, jestli je dobře, že jsou takhle dva výrazy v jednom testu.

Test online je bohužel udělán dost nešikovně… Např. pro výraz „klidný, mírný, tichý“ nevezme jako správnou odpověď calm, ale pouze quiet. :?

Re:

Pro drzý se hodí slovíčko cheeky(číky).

Slovíčka:calm x quiet a dále
polite x well-behaved. Je to trošku matoucí… Jinak bezva :-)

Dobrý den, při zkoušení slovíček mi nějak vypadla výslovnost. Je to dočasné, nebo jste to úplně zrušili?

Prosím, při zkoušení se slovíčka nevyslovují. Zvuk mám samozřejmě zapnutý. Co s tím je? Děkujji

podívejte se prosím nejdříve do knihy přání a stížností – tam je několik vláken věnovaných zvuku. Pokud rady tam nepomohou, přesně popište problém do nového vlákna a nebo do souvisejícího vlákna.

Moc Vám děkuji za skvělou stránku! Tato slovíčka zrovna probíráme ve škole, a zde hezky slyšíme i jejich správnou výslovnost. Doopravdy Vám moc děkuji =)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.