Help for English

Test: ALREADY, YET, STILL

Komentáře k článku: Test: ALREADY, YET, STILL

 

niceone

Sentence number 9 is funny :--)

:-D jj, věta takzvaně „ze života“

:-D

very funny :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od LENKA vložený před 16 lety

:-D jj, věta takzvaně „ze života“

Re:

go figure :)

Tak takhle rychle jsem to vskutku nečekal, díky za testík.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od LENKA vložený před 16 lety

:-D jj, věta takzvaně „ze života“

Re:

… s lehce erotickým podtextem :-)

Eh, tu 9 taky ocenuju :).

A ta 3 mi zamotala hlavu, opravdu by neslo rict (i kdyz by to znelo trochu tezkopadne): Aren't you tired already?

Edit: az ted jsem si zkusmo dal already a precetl to vysvetleni, no OK, tak tu predchozi otazku beru zpet.

Hura!!!!!!!!!!! Mam to za 90. A ta jedna strata je na otazke 7 a to tiez len z nepozornosti. Neprecitala som si poriadne, ze „only 8“ a tak som vybrala still. Aaaaale aj tak sa tesim.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví ucici se
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Krtek vložený před 16 lety

Re:

go figure :)

Re: Re:

co „go figure“ znamena?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ucici se vložený před 16 lety

Re: Re:

co „go figure“ znamena?

Re: Re: Re:

viz diskusní fórum – tam jsme GO FIGURE rozebírali. Myslím, že to je v rubrice HELP FORUM.

  1. LOL

DObry den, mam dotaz ohledne YET and ALREADY.Porad tapu, kdyz se me nekdo na neco pta, a ja chci odpovedet JESTE NE a UZ NE, tak nikdy nevim, kdy pouzit ALREADY a kdy pouzit YET? Poradite prosim?

Ted mi doslo, ze bych asi mela specifikovat danou otazku. Tak treba: Ale ty mas pritele, ze jo? A ja bych chtela rict – UZ NE!..?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 16 lety

Ted mi doslo, ze bych asi mela specifikovat danou otazku. Tak treba: Ale ty mas pritele, ze jo? A ja bych chtela rict – UZ NE!..?

Re:

NOT YET – ještě ne
NOT ANY MORE – už ne

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.