Help for English

Test: ALREADY, YET, STILL

Komentáře k článku: Test: ALREADY, YET, STILL

 

díky

Včera jsem objevila tyhle stránky a jsem nadšená, že něco takového existuje(‚:-D‘)
(‚:-D‘). Všichni kdo se o ně staráte a připravujete je jste skvělí :-). Za všechny komu pomáhají moc moc moc díků. Kaptah

Tak snad nějaká gramatika, kterou snad trochu ovládám :-) .

Nikisek

První test a 90% jupíííí :-D

Re: Re:

Clanek i test opravdu prakticky ALREADY, YET, STILL se pouziva v anglictine praticky porad. Takze diky ;)

tož 70 procent, snad je to taky ok..na mě si myslím že je to moooc dobre, ja tadyk tohle to moc neovládam:-)

90% :-D To jsem ani nečekala. Mám asi sklerózu, protože hrozně rychle zapomínám :?

100% super! :-)

lolut

90%-zajímavý test.Ale bohužel gramatických testu tu není příliš mnoho…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Matějka Lukáš vložený před 15 lety

lolut

90%-zajímavý test.Ale bohužel gramatických testu tu není příliš mnoho…

Re: lolut

Není tu mnoho gramatických testů? Máme tu testy, které celkově obsahují cca 8000 testových otázek.

dada

Jóóó, 90%, bez přečtení článku, a tu chybku v záporu (2)jsem stejně „čula“, takže HURÁÁ!

hezký testík! 100 mě potěšila :-)

Re: petis

Taky 100% a taky letos maturuju a učim se tady… :-) je to moc užitečný… Rozhodně víc než u nás ve škole s tim neschopnym a nespravedlivym učitelem…

předpřítomný?

Chtěl jsem se zeptat jestli by nemněl být u otázky za odrážkou 3) předpřítomný čas- Haven't you been tired yet? jestli ne tak prosim o vysvětlení.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mr.Michel vložený před 13 lety

předpřítomný?

Chtěl jsem se zeptat jestli by nemněl být u otázky za odrážkou 3) předpřítomný čas- Haven't you been tired yet? jestli ne tak prosim o vysvětlení.

Re: předpřítomný?

Z jakého důvodu byste tam chtěl mít předpřítomný? Vy se ptáte, jestli už BYL unavený? Ne, ptáte se přece, jestli už JE unavený. Žádný důvod použít předpřítomný čas tu není.

already

Nemalo by sa použivať v otazkach skor YET?V prvej otazke ma to zmiatlo aj keď som vedel ze YET sa použiva na koci aj tak som ho tam dal , lebo already mi nesedelo v otazke????

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.