Help for English

Co znamená studium na High School v USA?

Komentáře k článku: Co znamená studium na High School v USA?

 

O kolik se dá při takovém ročním pobytu zlepšit angličtina??

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel737 vložený před 16 lety

O kolik se dá při takovém ročním pobytu zlepšit angličtina??

Re:

OHROMNĚ. Představte si žít rok ve zcela anglicky mluvícím prostředí, mít kolem sebe angličtinu od rána do večera. Pár studentů, kteří na takovém pobytu byli, znám. Co se angličtiny týče, jsou na tom velmi, velmi dobře.

Chtěla bych také studovat na rok v USA a dalo by se říct,že už jsem rozhodnutá. Rodiče mi to rádi zaplatí. Ráda bych využila služeb Student Agency, říkáte tedy,že ačkoli je to komerční společnost, byl jste spokojený? Děkuju za odpověď

Něco jsem si o té škole přečetl, ale nemám praktické zkušenosti. Ale je to urcite metoda, ktera je zajimava. Teorie je skvela. Otazka je vsak, zda ji umi ucitel prevest do praxe. Vy s nimi mate zkusenosti?

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Josef Řezníček vložený před 16 lety

Něco jsem si o té škole přečetl, ale nemám praktické zkušenosti. Ale je to urcite metoda, ktera je zajimava. Teorie je skvela. Otazka je vsak, zda ji umi ucitel prevest do praxe. Vy s nimi mate zkusenosti?

Re:

právě že ne ale příde mi to strašně drahý jejich ceny, ale ukázková hodina byla super, mladý holky, který byly tak 2 roky v anglii učí velmi zajímavým způsobem...... ale nevím kolik toho naučí za ten kurz

Chtěla bych se zeptat na jednu věc týkající se ročního studia na americké high school. S rodičema hledáme nejvhodnější agenturu, která by mi pobyt v USA mohla zprostředkovat, ale nevíme zcela jistě, jak vybrat tu správnou a spolehlivou. Nemá někdo zkušenosti s agenturami ASSE nebo CoolAgent? Popřípadě třeba i StudentAgency. Moc bych byla ráda, kdyby někdo řekl, co si o těchto agenturách myslí nebo doporučil třeba i nějakou jinou, vhodnější. Děkuji moc za odpověď

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.