Help for English

Grammar in Forrest Gump Quotes

Komentáře k článku: Grammar in Forrest Gump Quotes

 

Re:

Proč prostě nekliknete na ‚vyhodnotit‘?

Super cvičení:)

Úplně mi to připomělo film. A ano z Pulp Fiction by se taky hodilo pár hlášek(ikdyž jsou někdy poněkud vulgární 8-) )

Stupid is as stupid does

Díky za super testík ze super filmu:-D Mám takový doplňující dotaz – Forresta jsem viděla několikrát, ale vždycky jenom v angličtině a hl. hrdina tam několikrát řekne „Stupid is as stupid does“. Nevíte náhodou, jak by se to dalo přeložit do češtiny? Marně si s tím lámu hlavu… :?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od revelation vložený před 16 lety

Stupid is as stupid does

Díky za super testík ze super filmu:-D Mám takový doplňující dotaz – Forresta jsem viděla několikrát, ale vždycky jenom v angličtině a hl. hrdina tam několikrát řekne „Stupid is as stupid does“. Nevíte náhodou, jak by se to dalo přeložit do češtiny? Marně si s tím lámu hlavu… :?

Re: Stupid is as stupid does

Mrkněte sem:
cs.wikiquote.or­g/wiki/Forres­t_Gump

joo

:-) tj, to je dobrej film…100% joo

A prave ho davaji na CT1 :)

Hned ta první

První otázka je speciálně pro nás (pře)chytré, co si říkáme: „Aha 8-) vypadá to jako posloupnost, ale já se nachytat nenechám!“ :-D

Re: Re: no 1

„… In contrast to the Milesians, the Pythagoreans said that things consist of numbers…“
Philosophy: History&Problems, Samuel Enoch Stumpf

Právě jsem narazil na tuhle větu a hned mi asociovala tuhle debatu. Pytagorejci jsou už přeci jako skupina lidí už také mrtví. (vyjma soutěží-„Pythagoriád“ na základních školách :D ). K posunu na CONSISTED ale přesto nedošlo… Proč?

U 4. otázky je překlep ve vyhodnocení „před ´čístí´ dne“. Super testík :).

Reported speech and general rules ?

Jeho máma to sice říkávala, že život je jako bonboniéra, ale co ten fakt, že ta metafora platí i dneska ? Z jaké perspektivy na to mám teda nahlížet ?

Re: Re: české dráhy rulezzzz

a když se jedná o výroky filosofů, kteří jsou po smrti stovky let a jejich výroky jsou platné do dnes, co pak ? Když tam dáme ten posun, tak se distancujeme od toho, co ten který myslitel tvrdil a když ho tam nedáme, tak s ním souhlasíme ?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.