Help for English

Idiomatic English #4

Komentáře k článku: Idiomatic English 4

 

tjj

:-) to je super tyhle testy..sice jenom 60%, ale mooc užitečný

:)

:-D Přikláním se, skvělá série testů :-)

taky 60…aspoň jsem se naučil zase něco nového :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gothsweeting vložený před 16 lety
:)

:-D Přikláním se, skvělá série testů :-)

Re: :)

Ano, tyto testy vždy otevírám nejraději! Díky!

Tyjo. To jsem to zkazila:)..ale aspoň znám něco nového.

Skvělé

Kdyby tady byly kruhy, hned bych klikla na 5.

Diky za uzitecny test. Jenom by me tak zajimalo, kolik takovych to spojeni existuje? Myslim tech, ktere se opravdu mezi lidmi pouzivaji?

V te 8 ve zduvodneni by asi melo byt IT CAME TO MY MIND. Je tam I CAME TO MY MIND.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 16 lety

Diky za uzitecny test. Jenom by me tak zajimalo, kolik takovych to spojeni existuje? Myslim tech, ktere se opravdu mezi lidmi pouzivaji?

Re:

Určitě stovky. :-) Materiálu k přípravě testíků tohoto typu mám tedy ještě dost. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Určitě stovky. :-) Materiálu k přípravě testíků tohoto typu mám tedy ještě dost. :-)

Re: Re:

Je jistě jen obtížné ke správné variantě domyslet ty tři levý (aby ucházejícně vypadaly) a také si někam evidovat, které výrazy již byly formou testu servívovány, aby se zbytečně neopakovalo. To u Marka Víta obdivuji, že zvládá!

Re:

Ano, ve vysvětlení má být IT.

provar

zdravím, zase zpět, tak tohle byla čistá dvacítka :-D čili dva správně 8-)

huh, tak na rozdíl od minulých dílů se mi tento neočekávaně povedla (80 pct), ale popravdě řečeno jistý jsem si byl snad s jednou odpovědí.
BTW: u vysvětlení č.6 je poslední slovíčko „ways“, prestože v možnosti je jen jednotné číslo. Je to přepis nebo můžou být obě možnosti? Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 16 lety

huh, tak na rozdíl od minulých dílů se mi tento neočekávaně povedla (80 pct), ale popravdě řečeno jistý jsem si byl snad s jednou odpovědí.
BTW: u vysvětlení č.6 je poslední slovíčko „ways“, prestože v možnosti je jen jednotné číslo. Je to přepis nebo můžou být obě možnosti? Děkuji

Re:

Ne, to je asi jen překlep. Je to jen v jednotném čísle.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.