Help for English

Language words #1 (test)

Komentáře k článku: Language words 1 (test)

 

hurá

poprvé první komentář, výsledek 70% , :-D ,
mein Herz brennt für English :-D , to s tou interpunkcí je opravdu super chyták do písemky :-D , děkuji za test

90%, chyba ve zradne vete 3!
Ale k cemu me znalost takovych slov bude? Skoro vsechny znam ze skoly, jak se porad dokola vysvetluje gramatika…to je tak vse, co jsem se ve skole naucil :-(

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví bepk
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel737 vložený před 16 lety

90%, chyba ve zradne vete 3!
Ale k cemu me znalost takovych slov bude? Skoro vsechny znam ze skoly, jak se porad dokola vysvetluje gramatika…to je tak vse, co jsem se ve skole naucil :-(

Re:

ahoj pavle, tak jsou to základy k pochopení jiného textu a je dobře, že je znáš :)

poprvé 100 % 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel737 vložený před 16 lety

90%, chyba ve zradne vete 3!
Ale k cemu me znalost takovych slov bude? Skoro vsechny znam ze skoly, jak se porad dokola vysvetluje gramatika…to je tak vse, co jsem se ve skole naucil :-(

Re:

Pokud se budete učit gramatiku z anglických materiálů, prolezete anglická fóra o gramatice… určitě se vám slova tohoto typu budou hodit. A pokud je někdo UPPER-INTERMEDIATE a neví, jak se řekne např. určitý člen, či samohláska, či slabika… je to ostuda. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel737 vložený před 16 lety

90%, chyba ve zradne vete 3!
Ale k cemu me znalost takovych slov bude? Skoro vsechny znam ze skoly, jak se porad dokola vysvetluje gramatika…to je tak vse, co jsem se ve skole naucil :-(

Re:

A třeba vám taky nebude k ničemu. Musíte si vybírat články, testy a témata, která vás zajímají. Třeba tu brzy přibude nějaký další test na specializovanou slovní zásobu, např. na právnické pojmy, a tam se budete ptát třeba úplně stejně. K čemu mi to bude? Vám třeba k ničemu. Někdo jiný to zase třeba uvítá.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od bepk vložený před 16 lety

hurá

poprvé první komentář, výsledek 70% , :-D ,
mein Herz brennt für English :-D , to s tou interpunkcí je opravdu super chyták do písemky :-D , děkuji za test

Re: hurá

Já naštěstí měl jakýsi papír, kde byly dva texty, jeden s čárkama, druhý bez a kdesi tam byl obří nápis Punctuation , na který jsem si bohudík vzpomněl. Ještěže.
80% :-D

zaujimave

kazdopadne zaujimavy test.
pomylil som sa vo vete s mysspell. myslel som ze ked to zle napise tak je to type :D
a taktiez s tou tazaci vetou. tam som nevedel co ktore znamena az na exclamatory .
80% som so sebou spokojny :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Re: hurá

Já naštěstí měl jakýsi papír, kde byly dva texty, jeden s čárkama, druhý bez a kdesi tam byl obří nápis Punctuation , na který jsem si bohudík vzpomněl. Ještěže.
80% :-D

Re: Re: hurá

tak takové štěstí jsem neměl :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od bepk vložený před 16 lety

Re: Re: hurá

tak takové štěstí jsem neměl :)

Re: Re: Re: hurá

Jinak nejsi nahodou Jan Špaček? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel737 vložený před 16 lety

90%, chyba ve zradne vete 3!
Ale k cemu me znalost takovych slov bude? Skoro vsechny znam ze skoly, jak se porad dokola vysvetluje gramatika…to je tak vse, co jsem se ve skole naucil :-(

Re:

Třeba někdo, kdo angličtinu ve škole neměl.

80%

váhala jsem u 3 a 5 a obě tipla špatně :-( ale teď už si to (snad) budu pamatovat :-)

100% 8-)

:) pekny test, pripomina mi me prvni dva roky na vysoke skole :)

Case

Mohu místo capital letter použít higher case?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.