Help for English

Konec prázdnin je tu...

Komentáře k článku: Konec prázdnin je tu...

 

Už tu pár článků je – mapa webu – čeština. dva články a 4 testy. Zjistila jsem to náhodou, protože jinak si na mapu webu zajíždím jen občas. Teď to budu sledovat pravidelněji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Už tu pár článků je – mapa webu – čeština. dva články a 4 testy. Zjistila jsem to náhodou, protože jinak si na mapu webu zajíždím jen občas. Teď to budu sledovat pravidelněji.

Re:

Velice dobrý postřeh, díky. Také tam budu koukat častěji. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 16 lety

Re:

Velice dobrý postřeh, díky. Také tam budu koukat častěji. :)

Re: Re:

Ja tam koukat nebudu. Muj cil je mit Anglictinu lepsi nez cestinu a prisel jsem na genialni napad jak tento proces urychlit. Nejde jenom o to zlepsovat se v anglictine, ale i zhorsovat v cestine :D.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 16 lety

Re: Re:

Ja tam koukat nebudu. Muj cil je mit Anglictinu lepsi nez cestinu a prisel jsem na genialni napad jak tento proces urychlit. Nejde jenom o to zlepsovat se v anglictine, ale i zhorsovat v cestine :D.

Re: Re: Re:

Taky řešení. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

Taky řešení. :-)

Re: Re: Re: Re:

Podobně je to i u mě. Můj cíl je taky mít lepší angličtinu než češtinu. Ale zároveň mě to štve, že skoro nedokážu vymyslet ani nějakou normální českou větu. :) Co já budu dělat ve škole až budeme psát slohovku. Achjo :)

Děkuji moc, moc, ta španělština mě velmi příjemně překvapila… já nemám slov… díky, to jsem potřeboval :-) :idea:

Jste ekvělí a opravdu makáte celé prázdniny :-) Za což opravdu děkuji!!!
Já bych se chtěla pozeptat zda nezačnou podobné stránky spíše na francouzštinu. Protože je hned po AJ a NJ nejobvyklejší – hlavně na gymnáziích… Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Casmoredius vložený před 16 lety

Jste ekvělí a opravdu makáte celé prázdniny :-) Za což opravdu děkuji!!!
Já bych se chtěla pozeptat zda nezačnou podobné stránky spíše na francouzštinu. Protože je hned po AJ a NJ nejobvyklejší – hlavně na gymnáziích… Díky

Re:

To samé, co jsem psal o němčině. Je potřeba mít nadšence, který to povede. Zatím takového neznáme. :-)

Rodina se rozrůstá

Koukám, že vaše rodina Help for everything :-D se rozrůstá.. fakt super. Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jana Skřivánková vložený před 16 lety

Re: čeština

Dobrý den, obsah češtiny se budu snažit zaměřit hlavně na mluvnici, přibližná úroveň by měla být základní škola, ale objeví se určitě články a testy určené i pro středoškoláky a pro ty, kteří se třeba chtějí hlásit na nějakou vysokou školu zaměřenou právě na češtinu. O čem se bude psát, je hodně limitované tím, že výuku českého jazyka teprve studuji, takže se v článcích (snad) budou odrážet postupně nabývané zkušenosti a znalosti. Takže nejdříve čekejte články spíše na tu základnější mluvnici. Jinak s tím spuštěním to vypadá určitě na září, jen nemohu přesně říci, jestli to bude v polovině nebo až koncem.

Re: Re: čeština

Velmi dobrý nápad.Pravidla se mění a někdy nevím,zda gramatika,kterou jsem se před 4O-50 lety učila ,ještě platí. A dnes jsem slyšela mluvit učitelku v televizi,když reagovala na návštěvu ministra školství-hrůza.Tak to prospěje všem .

bombaaaaa

:shock: :-) no to je ale milých překvapení najednou…teeedy, ten hfe tým jsou fakt borcii!hodně štěstíí při další práci a školákům a studentům ve škole!!fakt suprrr a ta šj a latina, nádheraa!! :-)

Re: Re: Re:

Chachá, až Vám bude padesát, tak Vám to připomenu?!.Podle svých zkušeností mohu říci, jak dobře umíš česky, tak umíš i vše ostatní. Teď je to u Vás jedno, protože se pohybujete mezi svými, ale až přijdete do „života“ óó tam budete jinak smýšlet. Ale přesto Vám fandím. Nezatracujte češtinu, bez ní se amglicky nenaučíte.

Re: Re: Re: němčina

Marku, jak to myslíta s tou angličtinou pro Poláky? Mám pár známých z Polska, kterým jsem tyto stránky doporučil, ale oni všemu nerozumí, protože vysvětlení gramatiky / oprav testů je v češtině. Kdyby to ale bylo v polštině, to by byla jiná káva :-)

Díky Markovi za to, že i přes prázdniny „v době svého volna“ udělal se svými spolupracovníky na webu kus poctivé práce. Co do nového školního roku, tak Markovi přeju, aby měl ve svých třídách co nejvíce studentů jako jsme my, tedy takových, kteří se angličtinu učí rádi a dobrovolně.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 16 lety

Re: Re: Re: němčina

Marku, jak to myslíta s tou angličtinou pro Poláky? Mám pár známých z Polska, kterým jsem tyto stránky doporučil, ale oni všemu nerozumí, protože vysvětlení gramatiky / oprav testů je v češtině. Kdyby to ale bylo v polštině, to by byla jiná káva :-)

Re: Re: Re: Re: němčina

podívejte se na www.helpforenglish.cz/pl

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.