Help for English

Čeština na Help for English

Komentáře k článku: Čeština na Help for English

 

dotaz

Dobrý den, jestli jsem správně pochopila, Váš web bude nyní fungovat sammostaně?
Jak je to s registrací? Musím se zargistrovat zvlášť, nebo mohu používat registraci HFE?
Mně se tyto stránky také líbí a navštěvuji je, takže rozšíření vítám a držím Vám palce, aby se Vám dařilo. Georgia

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

dotaz

Dobrý den, jestli jsem správně pochopila, Váš web bude nyní fungovat sammostaně?
Jak je to s registrací? Musím se zargistrovat zvlášť, nebo mohu používat registraci HFE?
Mně se tyto stránky také líbí a navštěvuji je, takže rozšíření vítám a držím Vám palce, aby se Vám dařilo. Georgia

Re: dotaz

Registrace je pro všechny naše weby totožná. Web již existuje samostatně, ale je to jen ‚na oko‘, ve skutečnosti vše jede na jeden systém.

Vau, to se bude hodit… dekuji 8-)

A jak je to s vlivem na statistiky? Když si vyzkouším nějaký testík z ČJ nepokazí mi to statistiky v AJ? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 16 lety

A jak je to s vlivem na statistiky? Když si vyzkouším nějaký testík z ČJ nepokazí mi to statistiky v AJ? :-)

Re:

Spíš by vám je to mělo vylepšit, ne? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Spíš by vám je to mělo vylepšit, ne? :-)

Re: Re:

Mně se vyhodnocené testy z češtiny ve statistice vůbec neobjevily. Procentuální úspěšnost je stejně vyhodnocena u jednotlivých úrovní zvlášť.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Spíš by vám je to mělo vylepšit, ne? :-)

Re: Re:

Snad jo, s češtinou obvykle tak jako s angličtinou nebojuju :-)

No páni, pěkně se to tu rozrůstá. Nebyla by i čeština pro cizince? :shock: :-)

Re:

Tak s češtinou pro cizince zatím spíš bojuju, není ale problém napsat, co konkrétně byste chtěl vysvětlit a uvidíme. Prozatím můžu napsat článek s odkazy na webové stránky, kteé nabízejí přípravu na zkoušky pro cizince, teda když pochopím, jak se ty odkazy vkládají… :-)

Ta čeština vypadá skvěle! Musím vás pochválit a beru inspiraci do španělštiny.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.