Help for English

Use of English #72

Komentáře k článku: Use of English 72

 

100 %

Super test. Díky

Re:

Protože on skončil ne proto, že předtím nikdo už neměl dotazy, ale že v tu chvíli už nikdo neměl dotazy. A protože už žádné nebyly, mohl skončit. Nejde přeci o dotazy, které byly předtím. Předtím jich mohlo být třeba padesát, ale on mohl skončit proto, že už se nikdo na nic neptal.

Re: Re: Re:

To je úplně jedno, kdy to bylo napsané. Prostě skončil, protože v ten moment už nikdo neměl další otázky. A je jedno, kdy se celá věc odehrála, klidně před tisíci lety.

supposed to be

V otázce číslo 4 – Vzpomněl jsem si na část dialogu jedné počítačové hry, kde jakýsi muž říkal hlavnímu hrdinovi:

‚You‘re supposed to be dead.'

Tím ale přece nechtěl říct, že se to od něj chce, ale něco jako že je považován za mrtvého, ne?

Proto jsem tu možnost zvolil i tentokrát, ale nevím, možná jsem tomu jen špatně porozuměl.

Netvrdím, že appear není lepší, ale přece jen mi ta věta s tím supposed nepřipadá špatná. :?

Re: supposed to be

Vždyť to s tím SUPPOSED nedává žádný smysl.

Ta vaše věta, to je něco zcela jiného. YOU'RE SUPPOSED TO BE DEAD – ty už máš být mrtvý… jak to že ještě žiješ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: supposed to be

Vždyť to s tím SUPPOSED nedává žádný smysl.

Ta vaše věta, to je něco zcela jiného. YOU'RE SUPPOSED TO BE DEAD – ty už máš být mrtvý… jak to že ještě žiješ?

Re: Re: supposed to be

OK. Stejně jde v testech o to vybrat vždycky tu nejlepší možnost, takže i kdyby tu nějaká další byla, stejně by tam mělo být appear. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.