Help for English

Destination B1

Komentáře k článku: Destination B1

 

Tak jsem si objednala B2, protože skutečně je mým osobním cílem v portfoliu dosáhnout této úrovně. Jenom bych se chtěla zeptat jestli je možné za 8 měsíců studia na úrovni B1 udělat FCE, City&Guilds-Communicator..nebo zdali je to pro normálního člověka příliš krátká doba?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Misule vložený před 16 lety

Tak jsem si objednala B2, protože skutečně je mým osobním cílem v portfoliu dosáhnout této úrovně. Jenom bych se chtěla zeptat jestli je možné za 8 měsíců studia na úrovni B1 udělat FCE, City&Guilds-Communicator..nebo zdali je to pro normálního člověka příliš krátká doba?

Re:

Možné je všechno, záleží jen na vás. To vám odpovědět já nemůžu.

Přišla mi dneska /B1/, právě do ní koukám :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Možné je všechno, záleží jen na vás. To vám odpovědět já nemůžu.

Re: Re:

Právěže hodně lidí mi říká, že přechod z B1 na B2 je nejtěžší a zabere okolo 2 let. Takže docela váhám, jestli jsem se nepředcenila…U nás na škole má vedení takovou ‚vizi‘, že na konci studia musíme povinně dosáhnout B2 z Aj a B1 z druhého jazyka. Ikdyž většina končí s C1 a několik i s C2 z Aj(většinou ti, co byli jeden rok na výměném pobytu). Takže skutečně nevím jestli na konci prváku můžu být B2…Většina mých spolužáků si tuto zkoušku plánuje až na třeťák, popř. konec druháku. Mohla bych se zeptat, jak rychle jste zhruba postupoval vy? Jsem schopná se toho hodně naučit, ale trochu se obávám, že nebudu mít dostatek času…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Misule vložený před 16 lety

Re: Re:

Právěže hodně lidí mi říká, že přechod z B1 na B2 je nejtěžší a zabere okolo 2 let. Takže docela váhám, jestli jsem se nepředcenila…U nás na škole má vedení takovou ‚vizi‘, že na konci studia musíme povinně dosáhnout B2 z Aj a B1 z druhého jazyka. Ikdyž většina končí s C1 a několik i s C2 z Aj(většinou ti, co byli jeden rok na výměném pobytu). Takže skutečně nevím jestli na konci prváku můžu být B2…Většina mých spolužáků si tuto zkoušku plánuje až na třeťák, popř. konec druháku. Mohla bych se zeptat, jak rychle jste zhruba postupoval vy? Jsem schopná se toho hodně naučit, ale trochu se obávám, že nebudu mít dostatek času…

Re: Re: Re:

Jo, to už se mně hodně lidí ptalo. Někdy svůj postup ve studiu sepíšu…

Už ji mám taky a líbí se mi, hlavně Prepositional Phrases a Phrasal Verbs, dávkované hezky po troškách. 1. a 2. Unit jsem zvládla hravě, dál to asi bude horší :-)

Mám ji!!!

Včera mi konečně přišla (B2) a je to skvělá knížka, nejvíce se mi líbí, jak je zde mnoho opakovacích cvičení, takže si látku lépe zažiju 8-)

destination vs. language practice

Dobry den,
jaky je vlastne rozdil mezi publikacemi Destination a Language practice od Macmillanu? Zdaji se mi byt obe vlastne to same. Osobne mam LP pro FCE a jsem s ni spokojen. Nevim vsak, mam-li si koupit navazujici LP advanced nebo prave Destination C1/C2. Dekuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od joro vložený před 15 lety

destination vs. language practice

Dobry den,
jaky je vlastne rozdil mezi publikacemi Destination a Language practice od Macmillanu? Zdaji se mi byt obe vlastne to same. Osobne mam LP pro FCE a jsem s ni spokojen. Nevim vsak, mam-li si koupit navazujici LP advanced nebo prave Destination C1/C2. Dekuji

Re: destination vs. language practice

Jsou to podobné knihy ale jsou dělané trochu jinak. V Destination je dle mého názoru lepší provázanost gramatiky a slovní zásoby a víc opakování. Zaujala mě trochu víc než LP.

Tak včera mi došla Destination C1&C2 a je prostě awesome. Pro mě je to nejlepší učebnice, která se mi doteď dostala do ruky. Díky moc za doporučení.

ach jo

Právě jsem zabrousila na stránky englishbooks.cz a zjistila jsem že je tato učebnice o 100 Kč levnější než když jsem si ji objednávala před měsícem. Kdybych nebyla tak nedočkavá… :?

Ná stránkách ajshop.cz je i s klíčem k dostání za 350 Kč, což je úplně skvělá cena. všem doporučuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Thelvyn vložený před 15 lety

Ná stránkách ajshop.cz je i s klíčem k dostání za 350 Kč, což je úplně skvělá cena. všem doporučuji

Re:

Na Englishbooks je teď jen za 315. :-) Doporučuji nechodit ke konkurenci, ale objednávat u našeho sponzora.

Re: Re:

T o je hezké vědět, před 2 týdny mě stála 482,– :-D Asi si budu kupovat učebnice, až po nějaké době. Ale ani tak toho nelituji, je fakt skvělá

Skvělá učebnice

Tato učebnice je velmi dobře zpracovaná. Je přehledná a nabízí mnoho prostoru pro vlastní potřeby studenta. Dávám 95%.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.