Help for English

"Not Today" by Josh Ryan

Komentáře k článku: "Not Today" by Josh Ryan

 

Tak nevím

asi mám něco špatně, ale neslyším slova, jen hudbu i přes sluchátka. To je zajímavé, protože jinak písničky poslouchám a slyším dobře.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Tak nevím

asi mám něco špatně, ale neslyším slova, jen hudbu i přes sluchátka. To je zajímavé, protože jinak písničky poslouchám a slyším dobře.

Re: Tak nevím

Tomu moc nerozumím… myslíte, že je tomu špatně rozumět a nebo že tam vůbec text není slyšet? Já to zkoušel a mě to jde normálně. Není možná, že vám hraje ze stereo záznamu jen jeden kanál? Potom bych bylo možné neslyšet kvalitně zpěv. Ale naše nahrávka je v pořádku.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Tak nevím

Tomu moc nerozumím… myslíte, že je tomu špatně rozumět a nebo že tam vůbec text není slyšet? Já to zkoušel a mě to jde normálně. Není možná, že vám hraje ze stereo záznamu jen jeden kanál? Potom bych bylo možné neslyšet kvalitně zpěv. Ale naše nahrávka je v pořádku.

Re: Re: Tak nevím

Možná to bude tím, nechám si to zkontrolovat a upravit. Díky.

:? no teda, jsemsi myslela, že to bude lepší, takový blbý chyby, ale tak co…

100%

noooo tak tohle se nějak povedlo..ale bylo to celkem lehký :-D jen to tension build,váhal jsem jestli tam nebude built ale trefil sem to správně 8-) klidně Marku i těžší můžeš příště,jinak bezva :-)

The sh

Proč se „the strings“ čte jako „dý strings“ a ne jako „d strings“? Neumim napsat fonetický znaky, snad mi rozumíte. Nebo se mi to jenom zdá?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Aleš vložený před 15 lety

The sh

Proč se „the strings“ čte jako „dý strings“ a ne jako „d strings“? Neumim napsat fonetický znaky, snad mi rozumíte. Nebo se mi to jenom zdá?

Re: The sh

protože tam zpívá THESE strings a ne THE strings. V textu to opravím.

Krásna pieseň… zaujímavý text…potešila ma…ďakujem

Pěkné

Děkuji, pěkné a docela lehké.
Jirka

90%…blbý chyby. Btw moc pěkná písnička

85%

4 chyby z toho 2 rovnaké : hair namiesto head :oops:

Nevíte někdo kde tu písničku stáhnout? Neotravovala bych s tím,ale hledám ji už čtvrt hodiny a nic… :?

Tyjo mam ze sebe radost :-) 85%, ale mne to staci, protoze mi to prislo tezky a myslela jsem, ze budu mit tak 50…

Re:

Ahoj, na youtube si muzes pisnicku pustit kdykoliv jsi on-line, coz v dnesni dobe nebyva problem. Dalsi dobra vec je zadat si do googlu „lyric“ a nazev zpevaka a pisnicky a objevi se Ti jeji text. Takhle se muzes ucit neustale nova slovicka:o)

preklad

Dobry den, mam par otazek k prekladu:
I won't reach for you
Nemohlo by v prekladu znamenat „take neziskam Te?“
I don't want someone to foolow
Nemoho by znamenat take „nechci nikoho nasledovat?“ ci spise „nechci, aby me nekdo nasledoval“, myslim v mem chovani…
Over my head
Nemohlo by byt spise „nad mou hlavou“
Dekuji za odpoved a take za tak uzasne stranky, ktere mi moc pomahaji s anglictinou!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.