Help for English

Soutěž o program Smart Tests (výsledky)

Komentáře k článku: Soutěž o program Smart Tests (výsledky)

 

obsah testů

vlastně jssem se ještě chtěla zeptat, jestli ve Smart testech, které jsme objednávali v záři, jsou také ty testy, které se objevují teď a je u nich napsáno, že v těch testech jsou (ale jak je to možné? :-))

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 15 lety

obsah testů

vlastně jssem se ještě chtěla zeptat, jestli ve Smart testech, které jsme objednávali v záři, jsou také ty testy, které se objevují teď a je u nich napsáno, že v těch testech jsou (ale jak je to možné? :-))

Re: obsah testů

Ve Smart Tests jsou automatické aktualizace, stačí dát NASTAVENÍ a AKTUALIZACE, vždycky to nové testy stáhne.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Jenom?

Měli jsme soutěže, kde se účastnilo třeba jen 10 soutěžících, jednou dokonce i méně. Jde o to, jaký je poměr mezi vynaloženým úsilím a cenou. U této soutěže museli lidé každý den přijít na web, něco vyhledat… což zabere čas a dá to práci. A cena je software, který většina skalních uživatelů webu už stejně má, takže motivace asi nebyla tak velká.

Re: Re: Jenom?

Možná by bylo zajímavé uvést, kolik se již toho software prodalo… Nevěděl jsem, že ho tolik lidí už má. Podle mého názoru je to špičková věc, hlavně tím, že stále roste těmi aktualizacemi!

aha

je vidět, že moje počítačová gramotnost moc nestoupá :-( dík za informaci

ach, mně je tak líto, že jsem zase nic nevyhrála, předpokládala jsem sice menší účast, věřila jsem, že tentokrát ten vůl padne i na mne, no, bohužel, musím se smířit s tím, že moje jméno ten váš počítač nemá rád. Ale jak jsem zjistila, ani jiná jména, takže jsem v klidu, třeba příště. Výhercům samozřejmě gratuluji a přeji jim tento pěkný program.Stojí za to.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

ach, mně je tak líto, že jsem zase nic nevyhrála, předpokládala jsem sice menší účast, věřila jsem, že tentokrát ten vůl padne i na mne, no, bohužel, musím se smířit s tím, že moje jméno ten váš počítač nemá rád. Ale jak jsem zjistila, ani jiná jména, takže jsem v klidu, třeba příště. Výhercům samozřejmě gratuluji a přeji jim tento pěkný program.Stojí za to.

Re:

Ještě by mne zajímalo, proč tady uvádíte výherce pod jejich vlastními jmény a ne pod přezdívkami? To by bylo všem jasné a neporušoval byste slib soukromí? Tedy nemyslím to špatně, ale vy vlastně prozrazujete, kdo je pod kterou přezdívkou a přitom ostatní stejně nevědí, kdo vlastně vyhrál.Pokud se výherce neozve, tak ani nevím, komu fandit. A přitom by mne zajímalo, kdo vyhrál. Nebylo by lepší prostě uvést přezdívku a ten dotyčný to ví a my ostatní aspoň víme, jeastli je to opravdu příznivce HFE. Nevím, jestli jsem se dobře vyjádřila,omlouvám se předem za nepochopení. Myslím to dobře a vím, že zatím tato praxe byla taková jako teď. Ale moc se mi nelíbí, že by moje jméno bylo uvedeno tak otevřeně, nevím, třeba jsem trochu mimo, ale je to jen můj názor.

Taky jsem si dělala zálusk :-). Šance na výhru byla dost velká. Gratuluju vítězům!

Připojuji se ke gratulaci, program je opravdu výborný.Mám ho od září, takže tentokrát jsem se zúčastnila jen pro radost. Ale jestli někdy budeme soutěžit o seriál SG-1, tak bych vyhrála moc ráda :-)

Re: Re:

Jo, chápu to… ale přesto myslím, že se každý do soutěže zapojuje jako ‚osoba‘ a ne anonymně jako ‚přezdívka‘ a proto když vyhlašuju, kdo něco vyhrál, používám zásadně jména. Do některých soutěží se tu navíc mohou zapojovat i ‚nezaregistrovaní‘, i když ty tu v poslední době už moc nemáme.

Slib soukromí? Já uvádím pouze jméno a město, což nepovažuji za porušení zákona o ochraně osobních informací. Ale jestli to někdo chápe jinak, ať se tu vyjádří. Můžu to samozřejmě začít dělat úplně jinak.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re:

Jo, chápu to… ale přesto myslím, že se každý do soutěže zapojuje jako ‚osoba‘ a ne anonymně jako ‚přezdívka‘ a proto když vyhlašuju, kdo něco vyhrál, používám zásadně jména. Do některých soutěží se tu navíc mohou zapojovat i ‚nezaregistrovaní‘, i když ty tu v poslední době už moc nemáme.

Slib soukromí? Já uvádím pouze jméno a město, což nepovažuji za porušení zákona o ochraně osobních informací. Ale jestli to někdo chápe jinak, ať se tu vyjádří. Můžu to samozřejmě začít dělat úplně jinak.

Re: Re: Re:

No, nepovažuji to za přímo porušení zákona, spíše mi jde o to, že když je vyhlášení výhercú, objeví se jména a adresy a já nevím vlastně, kdo vyhrál. Myslím si prostě, že by bylo lepší a z mého pohledu milejší, kdybych viděla prostě jen přezdívky, kdo vyhrál a pak bych mohla fandit Uvádět své jméno je i velmui sriktní.I když to většinou nevadí, byla bych radši v určité anonymitě.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

No, nepovažuji to za přímo porušení zákona, spíše mi jde o to, že když je vyhlášení výhercú, objeví se jména a adresy a já nevím vlastně, kdo vyhrál. Myslím si prostě, že by bylo lepší a z mého pohledu milejší, kdybych viděla prostě jen přezdívky, kdo vyhrál a pak bych mohla fandit Uvádět své jméno je i velmui sriktní.I když to většinou nevadí, byla bych radši v určité anonymitě.

Re: Re: Re: Re:

Adresu samozřejmě neuvádíme!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

No, nepovažuji to za přímo porušení zákona, spíše mi jde o to, že když je vyhlášení výhercú, objeví se jména a adresy a já nevím vlastně, kdo vyhrál. Myslím si prostě, že by bylo lepší a z mého pohledu milejší, kdybych viděla prostě jen přezdívky, kdo vyhrál a pak bych mohla fandit Uvádět své jméno je i velmui sriktní.I když to většinou nevadí, byla bych radši v určité anonymitě.

Re: Re: Re: Re:

Jo, OK.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

No, nepovažuji to za přímo porušení zákona, spíše mi jde o to, že když je vyhlášení výhercú, objeví se jména a adresy a já nevím vlastně, kdo vyhrál. Myslím si prostě, že by bylo lepší a z mého pohledu milejší, kdybych viděla prostě jen přezdívky, kdo vyhrál a pak bych mohla fandit Uvádět své jméno je i velmui sriktní.I když to většinou nevadí, byla bych radši v určité anonymitě.

Re: Re: Re: Re:

Na malých mšstech je to jimak.

Takže ještě jednou budu protivná, kdo to vlasně vyhrál?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Takže ještě jednou budu protivná, kdo to vlasně vyhrál?

Re:

Ok, máte pravdu, příště budu uvádět jen přezdívky a odkaz na jejich profil.

A kdo vyhrál? … no teď nevím, jestli vám to můžu prozradit… :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.