Help for English

Soutěž o seriál DAWSON'S CREEK

Komentáře k článku: Soutěž o seriál DAWSON'S CREEK

 

Pane Marku, nehodláte udělat nějaké setkání uživatelů helpforenglish? Vím, že toto není asi ideální místo pro můj dotaz, ale nevěděla jsem kam jinam napsat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od elin7 vložený před 15 lety

Pane Marku, nehodláte udělat nějaké setkání uživatelů helpforenglish? Vím, že toto není asi ideální místo pro můj dotaz, ale nevěděla jsem kam jinam napsat.

Re:

Mrkněte do diskusního fóra, je tam seznam potencionálních zájemců a diskuse ohledně formy, náplně, místa apod.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Mrkněte do diskusního fóra, je tam seznam potencionálních zájemců a diskuse ohledně formy, náplně, místa apod.

Re: Re:

děkuji, našla jsem to rychle. Už jsem se přidala do seznamu případných zájemců o sraz.

Já sice zaznamenávala všechny odpovědi, ale ne v pořadí. Nevadí. Už se těším na příště :-)

Jeej… ted jsem si všimnul, že se to mělo zasílat s předmětem DC… :( … ale přísahal bych, že včera po půlnoci to tam ještě nebylo… asi vadí, když jsem jako předmět napsal Soutěž – Dawson's Creek, že…

netrpezliva :)

uz je po polnoci myslim vyzrebujete vyhercu este teraz alebo mozem ist spat? :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Henda vložený před 15 lety

Jeej… ted jsem si všimnul, že se to mělo zasílat s předmětem DC… :( … ale přísahal bych, že včera po půlnoci to tam ještě nebylo… asi vadí, když jsem jako předmět napsal Soutěž – Dawson's Creek, že…

Re:

Napsal jsem to sem až dodatečně, až asi čtvrt hodiny po půlnoci. Vůbec to nevadí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 15 lety

netrpezliva :)

uz je po polnoci myslim vyzrebujete vyhercu este teraz alebo mozem ist spat? :D

Re: netrpezliva :)

Výsledky budou až dnes večer.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: netrpezliva :)

Výsledky budou až dnes večer.

Re: Re: netrpezliva :)

este nic? :D

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 15 lety

Re: Re: netrpezliva :)

este nic? :D

Re: Re: Re: netrpezliva :)

Marek prece nemuze pracovat nonstop ne? navic je nedele, tak se neni cemu divit… Vydrz vysledky budou :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Neregistrovaný uživatel vložený před 15 lety

Re: Re: Re: netrpezliva :)

Marek prece nemuze pracovat nonstop ne? navic je nedele, tak se neni cemu divit… Vydrz vysledky budou :-)

Re: Re: Re: Re: netrpezliva :)

uz leziem az prilis na nervy? :) … hehe ale ja to tak nemyslim :)

statistika

ja len to ze navstevnost tejto „strany“ prekonala 10 000 viacej uz mala len velka serialova sutaz …co je asi dost pochopitelne :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Neregistrovaný uživatel vložený před 15 lety

Re: Re: Re: netrpezliva :)

Marek prece nemuze pracovat nonstop ne? navic je nedele, tak se neni cemu divit… Vydrz vysledky budou :-)

Re: Re: Re: Re: netrpezliva :)

Výsledky už jsou v samostatném novém článku.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.