Help for English

Soutěž o seriál DAWSON'S CREEK

Komentáře k článku: Soutěž o seriál DAWSON'S CREEK

 

Audrey jsem měl, ale stejně by mi ještě zbývala jedna odpověď :)

Deset odpovědí asi nedám, protože jsem si otázky moc nezapisoval, mám jich jen pár. :-) To je špatný..

Marku, byla otázka už i na Dawsona, protože jestli to nebyla ta, která mi utekla. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 15 lety

„skromnost“

nebude niekedy sutaz o prison break? … cely komplet? :D … dost scifi predstava ale prosim prosim prosim :D:D:D:D:D:D:D:D

Re: „skromnost“

Proč sci-fi představa?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 15 lety

Marku, byla otázka už i na Dawsona, protože jestli to nebyla ta, která mi utekla. :)

Re:

Nebyla

ajajaj

Kdybych jen byla prozíravější a ty otázky si psala…a nezaškrtávala jen jména z tá svojí tabulky..no nic tak jindy:)

také gratuluji šťastným tipovatelům :-) já jsem zůstala na 4 správných odpovědích :? ale tak ještě je tu poslední šance, tak třeba do třetice všeho dobrého :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kačka vložený před 15 lety

ajajaj

Kdybych jen byla prozíravější a ty otázky si psala…a nezaškrtávala jen jména z tá svojí tabulky..no nic tak jindy:)

Re: ajajaj

Dole v článku je už od počátku rada „pečlivě si zapisujte odpovědi“ :-)

Tak jsem to odeslala a už si můžu jenom držet palce :-D

Doufám, že teda nevadí, že mi jedna otázka unikla a nemám na ní odpověď, a tak jí v té soukromé správě vynechám. Je to tak správně?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: „skromnost“

Proč sci-fi představa?

Re: Re: „skromnost“

nooo bolo by to mozne? :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Bonnie vložený před 15 lety

Doufám, že teda nevadí, že mi jedna otázka unikla a nemám na ní odpověď, a tak jí v té soukromé správě vynechám. Je to tak správně?

Re:

Ano, je potřeba jich mít deset.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Ano, je potřeba jich mít deset.

Re: Re:

A je potřeba do zprávy opět zadávat údaje jako jméno, adresa, email…?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Bonnie vložený před 15 lety

Re: Re:

A je potřeba do zprávy opět zadávat údaje jako jméno, adresa, email…?

Re: Re: Re:

To si najdu v původní zprávě DC Ticket, kterou jste posílali na začátku soutěže.

Re: Re: Re: „skromnost“

Bolo. :-) Počkáme na nějakou rozumnou cenu.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.