Help for English

Soutěž o seriál DAWSON'S CREEK

Komentáře k článku: Soutěž o seriál DAWSON'S CREEK

 

Opravdu skvělý nápad!Teď jen zbývá vybrat ta „správná“ slova a i když stejně se netrefím,za pokus to stojí. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tereza Válová vložený před 15 lety

Opravdu skvělý nápad!Teď jen zbývá vybrat ta „správná“ slova a i když stejně se netrefím,za pokus to stojí. :-D

Re:

Ale i když ta správná nevyberete, budete moci vyhrát alespoň druhou cenu.

wow,moc moc peknz balicek:D awesome

Profesně deformován musím podotknout, že „na základě vlastního uvážení“ to nikdy nemůže být „zcela náhodně“, nicméně to je jen zbytečné šťourání, původně jsem totiž chtěl poděkovat za pěkný a zajímavý nápad. :-)
Takže děkuji!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od PavelR vložený před 15 lety

Profesně deformován musím podotknout, že „na základě vlastního uvážení“ to nikdy nemůže být „zcela náhodně“, nicméně to je jen zbytečné šťourání, původně jsem totiž chtěl poděkovat za pěkný a zajímavý nápad. :-)
Takže děkuji!

Re:

Jasně, tím zcela náhodně jsem myslel to, že na to nejde přijít, prostě budu je vybírat jak se mi zachce. Z pohledu soutěžících je to úplně náhodné.

dotaz

ked ide o tu druhu cenu asi si nestaci vyskrtavat len z toho „svojho“ zoznamu ale z celkoveho alebo sa mylim?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 15 lety

dotaz

ked ide o tu druhu cenu asi si nestaci vyskrtavat len z toho „svojho“ zoznamu ale z celkoveho alebo sa mylim?

Re: dotaz

Ano, prostě odpovídejte na otázky.

super

Skvěly nápad! Jenom se chci ještě zeptat, jak se tak dívám na tu tabulku, chápu to dobře, že soutěžní otázky se nemusí týkat přímo seriálu DC? :?:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dkk vložený před 15 lety

super

Skvěly nápad! Jenom se chci ještě zeptat, jak se tak dívám na tu tabulku, chápu to dobře, že soutěžní otázky se nemusí týkat přímo seriálu DC? :?:-)

Re: super

Budou se vždycky nějak týkat seriálu DC. Všech případných 20 otázek.

hezké oživení soutěžení. už se moc těším na otázky. to bude adrenalin 8-)

Tiket jsem odeslala,všechno jsem si zapsala a teď akorát nezapomenout odpovídat :-D

Re:

Mně zase zaujalo, že je to přesně 27 (dvě na sedmou) epizod :-). To fakt stojí za pokus.

hurá

Zrovna jsem se rozhodla jít spát, mrkla sem a první radost je tady:)

Re: soutěž

Odpovědi vůbec posílat nemusíte. Až budete mít všechny vyškrtané, pošlete BINGO zprávu. Klidně prázdnou.

zvedavost

mozem sa spytat kolko ucastnikov poslalo tiket? … teda kolko nas je v hre? :-D :?:

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.