Help for English

Legend of the Apache Gold PREVIEW

Komentáře k článku: Legend of the Apache Gold PREVIEW

 

Re: nejede

mně to taky nejde, stejná chyba a i když google těch odkazů najde hodně, mně se nedaří stáhnout ten potřebný soubor…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 15 lety

Re: nejede

mně to taky nejde, stejná chyba a i když google těch odkazů najde hodně, mně se nedaří stáhnout ten potřebný soubor…

Re: Re: nejede

Už je to hotovo. Když si hru stáhnete znovu, bude už potřebný soubor obsahovat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 15 lety

Re: nejede

mně to taky nejde, stejná chyba a i když google těch odkazů najde hodně, mně se nedaří stáhnout ten potřebný soubor…

Re: Re: nejede

Právě uploaduju nový archiv, ve kterém je tento soubor obsažen.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: nejede

Právě uploaduju nový archiv, ve kterém je tento soubor obsažen.

Re: Re: Re: nejede

představte si to, že mně to prostě nejede, i když jsem stáhla tu novou verzi…já nevím, co a jak mám už dělat, třeba do které složky to dát, pokud mám v pc už vitware?
prosííím já chci taky hráááát!!!

také se mi v průběhu hry vyskytla hláška Run Time Error 339 a spadlo mi to :-(
a nefungují mi horké klávesy. Ještě jsem se chtěla zeptat dá se hra nějak minimalizovat (sice se pohybuji mezi programy alt+tab, ale minimalizace by mi přišla lepší)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od fabien vložený před 15 lety

také se mi v průběhu hry vyskytla hláška Run Time Error 339 a spadlo mi to :-(
a nefungují mi horké klávesy. Ještě jsem se chtěla zeptat dá se hra nějak minimalizovat (sice se pohybuji mezi programy alt+tab, ale minimalizace by mi přišla lepší)

Re:

V plné verzi se pokusím možnost minimalizace dát.
To je divné, že to spadlo až v průběhu hry. Jak přesně ta hláška pokračovala? Ten text za tím Run Time Error?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 15 lety

Re: Re: Re: nejede

představte si to, že mně to prostě nejede, i když jsem stáhla tu novou verzi…já nevím, co a jak mám už dělat, třeba do které složky to dát, pokud mám v pc už vitware?
prosííím já chci taky hráááát!!!

Re: Re: Re: Re: nejede

A máte Ten Little Indians?

Indián :(

Nemohu se dostat přes indiana :oops: Vím, že musim nějak přimět ducha aby se ukázal a indián se ho lekl… ale už mi došli možnosti :-( Poradí někdo?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel Kuba vložený před 15 lety

Indián :(

Nemohu se dostat přes indiana :oops: Vím, že musim nějak přimět ducha aby se ukázal a indián se ho lekl… ale už mi došli možnosti :-( Poradí někdo?

Re: Indián :(

EXAMINE BLANKET: It is GHOSTLY white.
Nenapadne vás něco?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 15 lety

Re: nejede

mně to taky nejde, stejná chyba a i když google těch odkazů najde hodně, mně se nedaří stáhnout ten potřebný soubor…

Re: Re: nejede

ano, mám!! všechny vaše programy mám, akorát ne všechny na jednom disku

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

V plné verzi se pokusím možnost minimalizace dát.
To je divné, že to spadlo až v průběhu hry. Jak přesně ta hláška pokračovala? Ten text za tím Run Time Error?

Re: Re:

no to by jste po mě chtěl moc, pač já jsem klasická ženská, jéé hláška, OK a jedeme dál :o) ale pokud se ještě objeví zkusím to opsat :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 15 lety

Re: Re: nejede

ano, mám!! všechny vaše programy mám, akorát ne všechny na jednom disku

Re: Re: Re: nejede

Zkuste najít Ten Little Indians, a tam, kde je souštěcí soubor indiánů vložte nový spouštěcí soubor apačů a také celou složku ApacheGold. Ale jinak by to ale stejně mělo jít i bez toho… takže nevím, jestli problém nebude úplně jinde.

Re: Re: Re: Re: nejede

děkuju moc za pomoc, kupodivu jsem tu hru po dlouhých útrapách spustila a naskočila mi krásná úvodní obrazovka, která mě ještě více navnadila…krom toho, že teda nebylo na co kde kliknout (tudíž jsem jen tak někde klikla), mi vyskočil run-time error 76, path not found!!!a když dám ok, což je jediná možnost, okno zmizí-vypne se…nemůžu s tím nic dělat!takže bude i na toto nějaká rada??prosíííím

Re: Re: Re: Re: nejede

Napište mi, co jste přesně udělala…
„Po dlouhých útrapách“ – v této fázi zřejmě nastala chyba.
Tam, kde je soubor apachegold-preview.exe musí být ještě celá složka ApacheGold, a v té složce, když ji otevřete, musíte mít složky gfx, data, saved. Je to tak?

Re: Re: Re: Re: nejede

mnohokráte vám děkujuuu, už to jedee!!!
víte, dlouho jsem hledala, kde vůbec ty indiány mám, ale věděla jsem, že určitě někde v pc budou…pak jsem je našla-od té doby mám totiž už jednou předělaný a jednou nový počítač, takže ty útrapy byly hlavně s tím hledáním, tak jsem extrahovala apače tam a nakonec jsem tam dodala celou tu složku, jak jste mi poradil!a funguje to!!!moooc děkuju
jinak, nefunguje mi slovník, ale to bude asi tím, že je to provizorní verze, nebo ne?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.