Help for English

Legend of the Apache Gold PREVIEW

Komentáře k článku: Legend of the Apache Gold PREVIEW

 

Dobry napad. Pro jakou uroven anglictiny to bude?

jak mám tomu klukovi říct kam má jít? on nějak neposlouchá…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 15 lety

Dobry napad. Pro jakou uroven anglictiny to bude?

Re:

Mám v plánu udělat to pro dvě úrovně najednou, tedy na začátku bude možnost volby. Ale to ještě uvidím. To, jak je to nyní by mělo být zhruba pro PRE-INTERMEDIATE až INTERMEDIATE.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mikast vložený před 15 lety

jak mám tomu klukovi říct kam má jít? on nějak neposlouchá…

Re:

Pěšky nikam jít nemůže. Sedí na voze a koníkovi se nechce dál. Asi má hlad.

ahaaa :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mikast vložený před 15 lety

ahaaa :-)

Re:

jenomže on se nechce pohnout stejně… :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mikast vložený před 15 lety

Re:

jenomže on se nechce pohnout stejně… :)

Re: Re:

Musíte na to přijít. :-) Když budete hojně používat příkaz EXAMINE + podst. jméno, často zjistíte důlležité věci a nebo získáte nápovědu.

Moc pěkná hra.
Podobnou jsem kdysi chtěl vytvořit (v češtině)…
Rád bych se zeptal, jak se(ve zkratce), tvoří taková hra ? Jaké programy a programovací jazyky používáte pro vývoj těchto textových adventur ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ppooler vložený před 15 lety

Moc pěkná hra.
Podobnou jsem kdysi chtěl vytvořit (v češtině)…
Rád bych se zeptal, jak se(ve zkratce), tvoří taková hra ? Jaké programy a programovací jazyky používáte pro vývoj těchto textových adventur ?

Re:

Mám takovou kostru, kterou jsem pro Ten Little Indians naprogramoval ve Visual Basic. Teď tam jen krmím data a dělám občas maličké úpravy v programu. Někdy i větší, ale tu kostru už mám hotovou.

Re: nejede

Asi se jedná o tento soubor:
RICHTX32.OCX

Stáhněte si ho z internetu a vložte tam, kde je exe soubor s hrou.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: nejede

Asi se jedná o tento soubor:
RICHTX32.OCX

Stáhněte si ho z internetu a vložte tam, kde je exe soubor s hrou.

Re: Re: nejede

Přesně tento soubor mi chybí, budu si muset Ten Little Indians nainstalovat.

A jsem u totemu :)

Tak už mi hra skončila. Musím říct, že to byla skvělá ochutnávka, akorát teď budu muset čekat a tišit hlad :) Děkuju za rady výše, examine je vážně skvělé slovo a moc mi pomohly i ty zvýrazněné nápovědy :) Už se těším na pokračování :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 15 lety

Re: Re: nejede

Přesně tento soubor mi chybí, budu si muset Ten Little Indians nainstalovat.

Re: Re: Re: nejede

Dá se i jednoduše stáhnout z netu, není ho potřeba instalovat, jen může být umístěný tam, kde je exe soubor s hrou. Vygooglete si ten soubor a stáhněte.

Super, pekne…ešte len začínam a trčím v tepee, ale snáď indiána nejako presvedčím :-D :-D :-D …

Len nerozumiem v nápovedi o zväčšenie obrázku..to mi nešlo ani pri Ten little indians.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ajkan vložený před 15 lety

Super, pekne…ešte len začínam a trčím v tepee, ale snáď indiána nejako presvedčím :-D :-D :-D …

Len nerozumiem v nápovedi o zväčšenie obrázku..to mi nešlo ani pri Ten little indians.

Re:

ANo, ta nápověda tam zůstala… musím ji smazat.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.