Help for English

BUSINESS 03: Jak napsat anglický životopis

Komentáře k článku: Jak napsat anglický životopis

employment to date

pokial mam v zivotopise kolonku employment to date co tam mam napisat ak som doteraz nemala ziadne zamestania ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MC vložený před 8 lety

employment to date

pokial mam v zivotopise kolonku employment to date co tam mam napisat ak som doteraz nemala ziadne zamestania ?

Re: employment to date

Můžete napsat N/A = not applicable (not available)

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat… Podpis se píše dolů jako v českém životopisu? A místo a datum se k tomu píše také? Předem mockrát děkuju.

Můžete, ale myslím, že to není nutné.

prosim, jak byste napsali ochotna pracovat na smeny dekuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od petinovka vložený před 6 lety

prosim, jak byste napsali ochotna pracovat na smeny dekuji

Willing to work shifts.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Karel vložený před 6 lety

Willing to work shifts.

dekuji

A ‘duvod proc jsem dala vypoved v soucasnem zamestnani’? zrovna pisu pruvodni dopis :-D

A ‘duvod proc jsem dala vypoved v soucasnem zamestnani’? zrovna pisu pruvodni dopis

the reason why I terminated my current employment (ukonceni pracovniho pomeru) the reason why I gave/handed in my notice to my current employer (podat vypoved)

Neni moc dobre takto vythravat vety z kontextu a chtit jejich preklad, protoze takovy preklad muze byt nespravny.

Chtěl bych se zeptat, jak mohu do CV napsat, že jsem absolvoval bakalářské studium s červeným diplomem. Děkuji

třeba “graduate with honours” (ale nezapomeňte, že systém vzdělání a vše kolem mají v UK i US jiný, takže…)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 5 lety

třeba “graduate with honours” (ale nezapomeňte, že systém vzdělání a vše kolem mají v UK i US jiný, takže…)

Děkuji

Dobrý den, právě si sepisuji CV a mám problém. poradil byste mi jak mám přeložit “SOŠ a gymnázium”? může být “Secondary school and grammar school”? a ještě jeden dotaz: může být “graduated with Cambridge exam PET”, je to správně? Děkuji za odpověď. Marcela

takže jak, jsem z toho jelen:

Master's Degree for teaching German at secondary schools/as a foreign language

Dobrý den, je tu někdo, kdo by mi mohl poradit s životopisem? Budu ráda za každou pomoc.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.