Help for English

Test: THOUGHT / THOUGH / THROUGH ...

Komentáře k článku: Test: THOUGHT / THOUGH / THROUGH ...

 

8/10… jak jsem říkal už včera: s tímto jsem měl problémy už ve škole a mám je do dneška :-(

Juchů :)

100%, toto mi problémy nedělá :) Je to jednoduché.

Díky,

je skvělé si ujasnit „zádrhelová“ ( teda pro mě určitě :-D ) slovíčka. Jen houšť.
Přeji pěkný den všem

What a pleasant test!
Thanks, mate!

Docela me prekvapuje pouziti THOUGH v te posledni vete. Chybi mi tam podmnet a prisudek coz jsem myslel ze je u (al)though nutne. Spise bych tam daval neco jako DESPITE

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 15 lety

Docela me prekvapuje pouziti THOUGH v te posledni vete. Chybi mi tam podmnet a prisudek coz jsem myslel ze je u (al)though nutne. Spise bych tam daval neco jako DESPITE

Re:

Although she was tired…she…
Though she was tired…she…
ale také pouze
Though / Although tired…she…

In spite of her being tired…
Despite her being tired…

In spite of her tiredness…
Despite her tiredness…

Despite tired by bylo špatně.

Aha, diky za vysvetleni

Jeste me napadlo, ani by neslo: DESPITE BEING TIRED, SHE…, musi tam to HER byt i kdyz v dalsi casti vety je videt ze se jedna o ni.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 15 lety

Jeste me napadlo, ani by neslo: DESPITE BEING TIRED, SHE…, musi tam to HER byt i kdyz v dalsi casti vety je videt ze se jedna o ni.

Re:

Jo, to by šlo, a možná by to bylo i lepší :-)
Úplně jsem na to zapomněl…

100%, pěkný test:)

joj

po testu mám v hlavě pěkný chaos, pletou se mi před očima písmenka, normální brainstorm… :-)

druhý pokus

tak druhý pokus, druhý den, výrazně lepší, ale poskakovat mi to nepřestalo :oops:

prosim va nie su tu nejake laksie testy nam to len povedala ucitelka anglictiny a mi sa anglictinu ucime le pol roka

Odkaz na příspěvek Příspěvek od klicko vložený před 15 lety

prosim va nie su tu nejake laksie testy nam to len povedala ucitelka anglictiny a mi sa anglictinu ucime le pol roka

Re:

zadejte si v hlavní menu TESTY a pak si vyberte úroveň STARTER

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.