Help for English

Hovorová frázová slovesa #2

Komentáře k článku: Hovorová frázová slovesa 2

 

super test

sice sem ho moc nezvládnul ale jdu si to vytisknout a jdu na to :-) jinak vysvětlení u 3ky, že se na zadní sedačce „udobřili“ by relativně taky šlo :-D 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Honza vložený před 15 lety

super test

sice sem ho moc nezvládnul ale jdu si to vytisknout a jdu na to :-) jinak vysvětlení u 3ky, že se na zadní sedačce „udobřili“ by relativně taky šlo :-D 8-)

Re: super test

Jistě, ale asi by v té větě předcházelo něco o hádce, ne o tom, že ji sbalil na párty. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: super test

Jistě, ale asi by v té větě předcházelo něco o hádce, ne o tom, že ji sbalil na párty. :)

Re: Re: super test

jasný :-) a na začátku téhle věty je zájmeno na začátku vynecháno schválně?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Honza vložený před 15 lety

Re: Re: super test

jasný :-) a na začátku téhle věty je zájmeno na začátku vynecháno schválně?

Re: Re: Re: super test

Ano. Kdyby omylem, nezačínalo by to velkým písmenem. V hovor. angličtině se často I vynechává, když je to jasné, že mluvím o sobě.

creep sb out

rad by som sa spytal na frazu CREEP sb OUT…musi tam byt v minulom case vzdy CREEPED alebo mozem pouzit aj crept?…z toho co tam je napisane som nepochopil ci to je mozne alebo nie ospravedlnujem moju nechapavost:D

Díky za test, ale je to mizérie, jen 40% správně a z toho jsem dvě trefil náhodou :-(

Nešlo by ukazovat ty vysvětlení u chybných odpovědí i u těch které jsem nezvolil? Je mi líto že se nedozvím, co by znamenaly ty ostatní možnosti, a 4× se mi test vyplňovat nechce.

mit kocovinu???

neopisete mi to do slovenciny aby som tomu hapal aj ja :D…dakujem

heh 50% a vůbec sem nevěděl, která bije.

Re: mit kocovinu???

Bolest hlavy po vystřízlivění :)

Re: creep sb out

V tomto hovorovém významu je to jen CREEPED. Normální sloveso CREEP je vždy CREPT.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: creep sb out

V tomto hovorovém významu je to jen CREEPED. Normální sloveso CREEP je vždy CREPT.

Re: Re: creep sb out

nebolo mi jasne ci by bola chyba dat tam crept teraz uz mi to je jasne…vdaka

Re:

Převeďte si celý text do wordu a ukážou se Vám všechny možnosti (pravda s úpravami autorů) ale v tom se určitě vyznáte.

Re:

A nebo zkuste Smart Tests, tam si můžete všechny odpovědi pohodlně prohlédnout.

Re:

Kromě návodu od georgia také můžete zkusit zobrazit si rovnou zdrojový kód stránky a dívat se do něj. Správné odpovědi jsou označené pomocí textu value=„1“, ty špatné mají nulu. Ovšem uznávám, že to je poněkud hardcore rešení :-).
A nebo můžete uvážit investici několika málo stokorun a koupit si od pana Víta program Smart Tests, kde si můžete zobrazovat vysvětlení všech možností pohodlně, nyní u více než 3,5 tisíců testových otázek.
Tím mj. podpoříte rozvoj těchto stránek.

upozornění v úvodu

To upozornění v úvodu mě dostalo :-).

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.