Help for English

Pomůcky pro UČITELE cizích jazyků

Komentáře k článku: Pomůcky pro UČITELE cizích jazyků

 

:shock: To je krásné :-D Nejsem sice učitelka, ale takovéhle blbústky miluji. Teda všechna čest, Vy ale umíte vypátrat lahůdky na webu. Děkuji za parádní inspirace.

suuupeeer web,děkuji 8-)

To je krásný!! :-) Určitě to ukážu mamce, pro ty její čtvrťáčky jak dělané! :-D Děkuji za zajímavý odkaz!

Skvělé stránky! Díky moc!

další super článek, díky. učitelka sice nejsem, ale jako mamina školáčků to využiju na 100%. … hned jsem jim vystavila diplom za čurbec v pokojíku – v tom jsou fakt dobří :-D :-D

Děkuji všem za pochvalu. Učitelům a rodičům studentů cizích jazyků budu věnovat ještě jeden (snad) zajímavý článek.
To Marfa: :-D vtipné. Vidíte, na rodiče jsem ani nemyslela, hned jste mi dala další podnět.

Super1

dekuji moc za link…je to bezvadny!!

Přesně podle mého gusta :-)

Pracuji jako soukromý lektor a webovka jako je tato, je mi velkou inspirací :-) Hry a certifikáty jsou nejen pro děti, ale potěší hlavně dospělé :-)
Díky!!!

prosim vas, preco mi nejde pomocka ktoru som si vytvorila vytlacit? :-(

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.