Help for English

Velká soutěž o studijní pobyt v UK!

Komentáře k článku: Velká soutěž o studijní pobyt v UK!

 

WOW!!!Bomba! :-D Tak to si teda rozhodně nenechám ujít! :-D Už se moc těším! :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od martanec vložený před 14 lety

možnost dvojí účasti

Ráda bych se zeptala jak je to s možností dvojí účasti. Na webu Cambridge je možnost zapojit se do soutěže ještě formou nákupu knihy. Je možné tedy soutěžit tady a ještě navíc se zapojit podruhé nákupem knihy ? Ve většině soutěží se může zapojit jedna osoba pouze jednou, netušíte jak je to tady ? Je to jeden sice typ soutěže, ale dva různé způsoby, kdybych se takto zapojila nebude to proti pravidlům ?

Re: možnost dvojí účasti

Ještě jedno omezení je – když vyhrajete u nás, už nemůžete vyhrát v těch dalších třech soutěžích. Takže když vyhrajete studijní pobyt na HFE, nemůžete to samé už vyhrát v soutěži v časopise Bridge apod.

Tak to je mazec, určitě se soutěže zúčastním :-)

muze se do hry zapojit i telesne postizeny??

nevěřim vlastním očím:-) :shock:.. bezvaa:-)

Už se taky strašně těším až to začne!!!

To stoji za pokus!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MarkL vložený před 14 lety

Re: možnost dvojí účasti

Měl bych k tomu podotázku, ale nejsem si jistý, jestli budete znát odpověď… Jelikož si chci udělat radost k Vánocům koupením English Grammar in Use, tak teď jsem v rozpacích, protože netuším přes jaký obchod (mám vyhlídnuto přes Luxor) učebnici koupit, aby tam ten soutěžní kód byl.

Re: Re: možnost dvojí účasti

Před měsícem jsem objednávala English Grammar in Use přes englishbooks.cz a kód tam je.

hmm

ZO SLOVENSKA NÁM NIČ INÉ NEZOSTÁVA LEN VÁM DRŽAŤ PALCE…

datum

„Jeden z Vás tedy v létě 2010 úplně zdarma vyrazí do UK.“- studijní pobyt tedy proběhne v červenci a srpnu 2010 nebo ve školním roce?

Tak to je naprosto super… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Teres vložený před 14 lety

datum

„Jeden z Vás tedy v létě 2010 úplně zdarma vyrazí do UK.“- studijní pobyt tedy proběhne v červenci a srpnu 2010 nebo ve školním roce?

Re: datum

O prázdninách.

Super moc se těším!:) V anglicky mluvící zemi jsem ještě nikdy nebyl, tak bych si moc přál vyhrát…)

Nemůžu se dočkat šestadvacátého. :-)

dotaz

Mohu se zůčastnit i když mi bude 16 až v březnu?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.