Help for English

Záludná přípona -ABLE

Komentáře k článku: Záludná přípona -ABLE

 

ach jaj, ak mám byť úprimný tak to vidím/čítam/počujem prvý raz..

To je v pořádku. Přiznám se, že mě ani moc to nepřekvapuje.
Ale právě proto je zde o této ‚drobnosti‘ samostatný článek:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od 22jakub vložený před 14 lety

ach jaj, ak mám byť úprimný tak to vidím/čítam/počujem prvý raz..

Re: …

My učitelé angličtiny ale bohužel takové věci slýcháme dnes a denně… /komfrteibl/ je evergreen.

no ja len dúfam že takýchto „drobností“ v angličtine neni veľa, lebo od „preťaženia“ asi vybuchnem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od 22jakub vložený před 14 lety

no ja len dúfam že takýchto „drobností“ v angličtine neni veľa, lebo od „preťaženia“ asi vybuchnem

Re: …

Takových ‚drobností‘ je bohužel hodně, ale tady jsou ve velké výhodě ti studenti, kteří mají učitele, který se snaží opravovat tyto nedostatky hned na začátku. Jak jsem psal – nejhorší je odnaučit se zažité a dlouho používané chyby.

No to je tá škoda, že mi práve v škole tieto chyby podporujeme (e.g. event = ivnt) a potom častokrát neviem čo/kde je teda pravda a DIKY za vaše stránky veľmi mi pomáhajú.

:-) milý článeček, ufff patřím mezi ty štastnější, jinak potvrzuju – zažité chyby se špatně odnaučují…ale jde to!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.