Help for English

Grammar Theme Park: The end of the world

Komentáře k článku: Grammar Theme Park: The end of the world

 

80% ta 6ka mě zmátla, jsem myslela, že to „to be“ musí být vždycky za tím considered. Tak jsem zase o něco chytřejší, děkuji moc za pěkný test :)

80 % hezký testík :-D

hm, po dlouhé době 100

87%-tak jsem si troška zlepšil náladu po tom strašném výsledku v CLOZE

Pěkných 93 % :)

Nemohlo by teoreticky být v jedničce on? Přece když to chápu jako, že to nastane v jeden den…?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 14 lety

Nemohlo by teoreticky být v jedničce on? Přece když to chápu jako, že to nastane v jeden den…?

Re:

Pokud by to byl jako svátek jako např. HALLOWEEN, CHRISTMAS DAY či THANKSGIVING, proč ne. Tak ale myslím nikdo konec světa nebere. :-) Ale dobrý nápad.

vypustitelné ‚it‘

Taky 80 %.
Ten citát ze sedmičky jsem docela nedávno někde četl :-).

Mimochodem, šlo by v desítce vypusit to druhé „it“ – tedy zkrátit na the world as we know will come to an and?

Re: vypustitelné ‚it‘

nene, ten význam by zanikl.
THE WORLD AS WE KNOW IT – svět jak HO známe (ten svět)
THE WORLD, AS WE KNOW, – svět, jak víme, …

Re:

Tak já jsem ten nápad zrealizoval a byla to moje jediná chyba. Neva, i tak dobrý výsledek. Nekteré ty věty mi příjdou jak vystřižené z SUPERNATURAL – Lucifer Rising :-)

Re: Re:

Nojo, byl jsem ovlivněný tím, co jsem právě sledoval. :-)

no tak 80%, tu pětku jsem nejprve nechápala, ale tedka už je mi to jasnéé! a opět cleft sentence :?

100

do tretice všetko dobré

100%, dneska mi to nějak jde :D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.