Help for English

Recipes: COLESLAW SALAD

Komentáře k článku: Recipes: COLESLAW SALAD

 

škoda

škoda, že na dnešek už mám večeři připravenou, ale na zítra se mi to bude hodit. :-)

lalala, poďme variť, super recept..máte bezva nápady Vašu inšpiráciu by som chcel mať..diky

:)

Výborný článek!!! Díky za něj!

Re: Re:

Myslela jsem si, že to bude asi špatně když jste výslovnost zmínil, no nechám se překvapit:-)

Mohu se zeptat, jak dlouhý bude seriál o jídle?Tudíž-jak objemná bude nová anglická kuchařka?A hlavně, jak často, myslím v jakém intervalu?Už dnes se těším na další díl.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dita saxova vložený před 14 lety

Mohu se zeptat, jak dlouhý bude seriál o jídle?Tudíž-jak objemná bude nová anglická kuchařka?A hlavně, jak často, myslím v jakém intervalu?Už dnes se těším na další díl.

Re:

Těší mě zájem, ale nemohu vám nic slíbit. Dá se říct, že seriál bude ‚nekonečný‘, ale jak často budu stíhat psát další články, to je ve hvězdách. Dělám tady i jiné věci, a třeba ‚business‘ poslední dobou docela zanedbávám…

Pravidelný seriál to tedy nebude, ale pokusím se psát co možná nejčastěji…:-)

Nekonečný!

Tak to je dobrá zpráva.Už se těším na to těšení a očekávání-kdy to bude,dnes ještě ne, možná zítra,rychle se podívat, jestli už,ano, dnes ano.Prima vyhlídky, alespoň se při tom čekání budu snažit naučit se další slovíčka, abych příště víc rozuměla.

Je nás víc co se bude těšit. A ten recept v PDF je skvělý. Já už ve své fantazii vidím krásnou anglickou kuchařku složenou z mnoha takových stránek. :-D

kuchyně, recepty, jídlo

Recept je skvělý. Na netu jsem našel spoustu jeho různých variant, většínou se jen drobně odlišujících podle vlastní chuti. Ale lze narazit i na exotiku:

INSALATA COLESLAW
míchaný listový salát, okurka, rajčata, paprika, bílé zelí, jidášovo ucho
mixed lettuce, cucumber, tomatoes, pepper, cabbage, chinese mushrooms

O recepty určitě máme zájem, ale nemůže a nemusí to být jen na jednom človíčkovi. Proto v diskusním fóru otvírám téma kuchyně, recepty, jídlo. A zkusme mezi sebou.

suprrr článek! a celý nápad o seriálu receptů je moc dobrý!

Teda ja vim, ze to sem nepatri, ale nevedela jsem kam to napsat a nechtela jsem to resit soukrome, protoze to je vec verejna :-). Gratuluji Romanovi na povyseni na plukovnika (predpokladam, ze Marek je general, kdyz ma hvezdu zlatou), moc pekna hvezda, zaslouzis si ji :-).

Pripojuji se ke gratulaci a zpivam:
Twinkle, twinkle little star
How I wonder what you are …

Ale hlavne o tobe plati ta cast o trpiticim se diamantu na obloze. Chapu ale, ze ti Marek nemohl dat vedle jmena maly stribrny kosoctverec :-))

Jinak salat – dobry, ale priste by to chtelo neco podstatnejsiho do zaludku.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hum4nfrog vložený před 14 lety

Pripojuji se ke gratulaci a zpivam:
Twinkle, twinkle little star
How I wonder what you are …

Ale hlavne o tobe plati ta cast o trpiticim se diamantu na obloze. Chapu ale, ze ti Marek nemohl dat vedle jmena maly stribrny kosoctverec :-))

Jinak salat – dobry, ale priste by to chtelo neco podstatnejsiho do zaludku.

Re:

MNOO jeste, ze je Roman offline v Rime uz by me tu drncel telefon co zase blbneme :-).

Ale to je báječné, že jste vzpomněla, také jsem si označení všimla a ocenila. :-D
A k tomu salátu by se opravdu hodil kousek masíčka.

Děkuji za koment k nové fuknci :-)

Ale Coleslaw je přílohový salát, takže maso si k němu udělat můžete.

Ale určitě časem budou i ‚hodnotnější‘ kouksy :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.