Help for English

Playing cards

Komentáře k článku: Playing cards

Tak to se Vám povedlo,

pěkné, v MW si to mám asi aktualizovat, že? Zkopírovala jsem si to už včera.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 9 lety

Tak to se Vám povedlo,

pěkné, v MW si to mám asi aktualizovat, že? Zkopírovala jsem si to už včera.

Re: Tak to se Vám povedlo,

Tento okruh slovíček obsahuje i zcela nové obrázky, které se nestahují automaticky. Nový patch programu WM bude obsahovat přes sto nových ilustrací, takže s obrázky Vám to bude fungovat až po instalaci nového patche. Vydáme snad ještě tento týden.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 9 lety

Re: Tak to se Vám povedlo,

Tento okruh slovíček obsahuje i zcela nové obrázky, které se nestahují automaticky. Nový patch programu WM bude obsahovat přes sto nových ilustrací, takže s obrázky Vám to bude fungovat až po instalaci nového patche. Vydáme snad ještě tento týden.

Re: Re: Tak to se Vám povedlo,

Aha, tušila jsem ,že tu něco bude, protože jsem aktualizovala a – žádná změna, :D Děkuji za vysvětlení ještě dříve, než jsem se stačila zeptat.

Re:

NINE

Re:

NINE OF DIAMONDS

Velmi přínosné. Díky.
BTW: díval jsem se, že balíček karet se řekne taky PACK OF CARDS

Jestli to dobře chápu, tak když chci někomu říct, aby si vzal kartu, tak můžu říct „draw a card“ a nebo i „take a card“ je to tak?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Cortes vložený před 9 lety

Jestli to dobře chápu, tak když chci někomu říct, aby si vzal kartu, tak můžu říct „draw a card“ a nebo i „take a card“ je to tak?

Re:

samozřejmě. Když byste chtěl dělat nějaký karetní trik, a chtěl po někom, aby si jednu vybral, bylo by to PICK A CARD.

DRAW je prostě to, že ji tahá zvrchu balíčku nebo ji dostane od rozdávajícího..

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.