Help for English

Recipes: BEEF STEW

Komentáře k článku: Recipes: BEEF STEW

 

No tomu rikam spravny recept, konecne recept, kde je rozumne mnozstvi vina. Nemam rada recepty typu „Neco na vine“ a pak je tam muzete pridat deci vina, ale nemusite ;-) .

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 14 lety

Re:

Jo jo, ono je to s pivemasi větší ‚klasika‘. Jenže on se Guinness u nás docela špatně shání :-)

PIE taky určitě jednou bude :-)

Re: Re:

Guinness mají ve třetinkách ve stálé nabídce BILLA. Myslím. Stojí 50 kaček.

to Roman: Takze to co popisujes jako turin prodavaji u nas Kauflandu jako pastinak. Je to stejne nebo ne?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

to Roman: Takze to co popisujes jako turin prodavaji u nas Kauflandu jako pastinak. Je to stejne nebo ne?

Re:

Jo, obávám se, že jo… už v tom mám hokej… Prostě tam nakrájej nějakou kořenovou zeleninu :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

to Roman: Takze to co popisujes jako turin prodavaji u nas Kauflandu jako pastinak. Je to stejne nebo ne?

Re:

ta rostlina má latinský název Brassica rapa, což je v češtině prý BRUKEV ŘEPÁK.

Re: Re:

obecně doporučuju tyhle věci vždy vyhledávat dle latinských názvů. Prostě si rostlinu najděte v anglickém atlasu pod anglickým jménem (i na wikipedii) a bude tam uvedený název i latinsky. Podle latinského názvu pak hledejte v českých zdrojích.

Brukev řepák… that really made me laugh… :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin Hofman vložený před 14 lety

Brukev řepák… that really made me laugh… :-D

Re:

Jo, představte si, že jdete do vaší místní zeleniny a řeknete, že chcete jednu „brukev řepák“. Nebo JEDEN „brukev řepák“?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Jo, představte si, že jdete do vaší místní zeleniny a řeknete, že chcete jednu „brukev řepák“. Nebo JEDEN „brukev řepák“?

Re: Re:

Jsem si myslela, ze si Marek dela srandu a ono to fakt existuje :-).
Ja bych se sla zeptat do te zeleniny, ale co kdyz by to nahodou meli, co bych s tim delala. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

Re: Re:

Jsem si myslela, ze si Marek dela srandu a ono to fakt existuje :-).
Ja bych se sla zeptat do te zeleniny, ale co kdyz by to nahodou meli, co bych s tim delala. :-D

Re: Re: Re:

No přece BEEF STEW, ne?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Re: Re:

No přece BEEF STEW, ne?

Re: Re: Re: Re:

Já mám vařeno na dva dny dopředu :-). To měl Svóza říct, že budeme vařit Beef stew.

Za naši rodinu vyhlašuji neformální soutěž. (bez Markovo svolení)

Kdo přiveze na sraz HFE brukev řepák nebo potvrzení s razítkem, že brukev řepák neměli, vyhrává od nás pivo nebo limo.

Doufám, že se mi zítra oběd povede. Jen se chci zeptat jak se čte to 600 g a 2 tbsp. Myslím tím jestli je to v množném čísle. A jestli se to čte s of. 1/2 l of red wine. Děkuju

prosím vás mushrooms jsou žampiony nebo hříbky? nebo které houby jsou v irsku oblíbené?

jen bych doporučil místo cukru karamel

Odkaz na příspěvek Příspěvek od chatnick vložený před 14 lety

prosím vás mushrooms jsou žampiony nebo hříbky? nebo které houby jsou v irsku oblíbené?

Re:

obecně houby, hříbky jsou ‚porcino‘

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.