Help for English

Word formation #7

Komentáře k článku: Word formation #7

Tak tento test se mi teda vůbec nepovedl. Už nikdy nebudu dělat test hned jak se probudím :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 9 lety

Tak tento test se mi teda vůbec nepovedl. Už nikdy nebudu dělat test hned jak se probudím :)

Re:

Jo, naprosto souhlasím :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 9 lety

Re:

odporucam tiez nerobit pred tym, ako pojdes spat :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomy Novella vložený před 9 lety

Re:

odporucam tiez nerobit pred tym, ako pojdes spat :D

Re: Re:

Z toho plyne… nedělat vůbec. :-)

7/10 … jedno typo, jedna chyba která mi došla hned jak sem zmáčkl tlačítko vyhodnotit a nad devítkou jsem přemýšlel tak dlouho až jsem z toho byl úplně zmatený tak jsem ji radši přeskočil. :D

Dobrý den,
je nějaký rozdíl mezi co-opearte psáno přes pomlčku a cooperate psáno dohromady..? Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AJLeArNeR vložený před 9 lety

Dobrý den,
je nějaký rozdíl mezi co-opearte psáno přes pomlčku a cooperate psáno dohromady..? Děkuji

Re:

Je to jedno, jen jiný pravopis. Častější je ten bez pomlčky.

60%

Nektera slovicka mi nedoklaply tak jsem si je vymyslel po svem.Samozdrejme ze byli spatne.Fake it till you make it se tady asi neuchyti.
Diky za clanecek

ach ten pravopis…

Máš pravdu naprostou. Je skoro 11 a já ještě se sklenkou v ruce a byl to vůbec můj nejhorší výsledek.

Dobry den Marku,

jak se prosim vas dostanu ke spravnym vysledkum, abych si test mohla opravit a opsat se spravnymi tvary?

Dekuji. G.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Gabi73 vložený před 9 lety

Dobry den Marku,

jak se prosim vas dostanu ke spravnym vysledkum, abych si test mohla opravit a opsat se spravnymi tvary?

Dekuji. G.

Re:

kliknete na vyhodnotit a přečtete si v bublinkách správné tvary a případné vysvětlení. Stačí myší najet na barevnou ikonku, co se u odpovědí objeví.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 9 lety

Re:

kliknete na vyhodnotit a přečtete si v bublinkách správné tvary a případné vysvětlení. Stačí myší najet na barevnou ikonku, co se u odpovědí objeví.

Dekuji, uz se mi to podarilo zjistit chvili pred tim nez jste odepsal…

ucim se az se ze mne kouri…

studuji „americkou“ anglictinu a obcas mam trosku problem: napr. v testu byl spravny tvar slovesa founded, kdezto v USA nas uci pouze found…

Mejte se hezky, G.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Gabi73 vložený před 9 lety

Dekuji, uz se mi to podarilo zjistit chvili pred tim nez jste odepsal…

ucim se az se ze mne kouri…

studuji „americkou“ anglictinu a obcas mam trosku problem: napr. v testu byl spravny tvar slovesa founded, kdezto v USA nas uci pouze found…

Mejte se hezky, G.

Re: Re: Re:

Nene, to si pletete s něčím jiným.

FOUND – založit, min. čas / příčestí FOUNDED
FIND – najít, min. čas / příčestí FOUND

Jsou to dvě jiná slova.

There's an unwritten rule between friends: Never hook up with your friend's ex.

chcel by som sa spytat na tuto vetu, ak som to teda dobre pochopil mala by znamenat: existuje nepisane pravidlo medzi priatelmi:nikdy si nic nezacinaj so svojimi byvalymi priatelmi

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.