Help for English

Trička HELP FOR ENGLISH

Komentáře k článku: Trička HELP FOR ENGLISH

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Břetislav vložený před 13 lety

Dobrý den, píšete, že nabídka není aktuální, to znamená, že si teď němůžu nic objednat?

Děkuji za vaši odpověď.

Re:

Ano, přesně tak. Objednávky triček provádíme ve vlnách, protože nelze u dodavatele objednat např. jen jeden či deset kusů. Ale máte pravdu, že už je na čase nabídku znovu udělat.

? nová várka triček??

Jak to vypadá s dalším objednáváním triček? Byl by nějaký hrubý odhad, kdy budou k mání?
Bohužel jsem tu první možnost nezaregistrovala :-(.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Chocolatka vložený před 13 lety

? nová várka triček??

Jak to vypadá s dalším objednáváním triček? Byl by nějaký hrubý odhad, kdy budou k mání?
Bohužel jsem tu první možnost nezaregistrovala :-(.

Re: ? nová várka triček??

Ok, promyslím a do konce března se pokusím nabídku sestavit.

Jéé, ty nový mikiny vypadají moc hezky, asi si jednu objednám. Dilema ale bude zvolit barvu :)

Jj, moc pěkný, já si před chvíli objednal tu lahvově zelenou :-)

Rozhodnu barvy a jdu na to-dokonce si objednává i mamina :-D

Marku, jaký je prosím materiál té mikiny. Je to spíš teplejší mikina (že se dá nosit i jako druhá vrstva) nebo spíš tenká?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 13 lety

Marku, jaký je prosím materiál té mikiny. Je to spíš teplejší mikina (že se dá nosit i jako druhá vrstva) nebo spíš tenká?

Re:

Nosí se jako druhá vrstva (máme doma tu dámskou). Na stránkách adler.info by měl být i bližší popis materiálu včetně gramáže.

Re: Re: ? nová várka triček??

Super!! Díky moc :-).

Taky jsem si objednala, doufám, že správné velikosti :-)

Neobjednávám ale soutěžím, trička jsou fakt pěkná.
Jen marketingový dotaz: má časové omezení nabídky opravdu takový pozitviní dopad na nárazové zvýšení poptávky? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od majkl vložený před 13 lety

Neobjednávám ale soutěžím, trička jsou fakt pěkná.
Jen marketingový dotaz: má časové omezení nabídky opravdu takový pozitviní dopad na nárazové zvýšení poptávky? :-)

Re:

Jde o to, že jinak se trousilo jedno tričko tady, druhé tam… než se nakupil počet, který se vyplatilo nechat udělat, lidé (ti co objednali první) museli čekat hodně dlouho.

Navíc to přidělává práci nám. Na tričkách nevyděláváme, takže upřímně je nám tak trochu jedno, kolik se jich prodá. Samozřejmě nás těší, když je o ně zájem, ale spíše z toho důvodu, že je milé, když si člověk chce koupit tričko s potiskem stránek, které jsme vytvořili.

Jinak ten malý zisk, který na tričkách je, většinou utratíme za trička pro výherce v soutěžích. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re:

Jde o to, že jinak se trousilo jedno tričko tady, druhé tam… než se nakupil počet, který se vyplatilo nechat udělat, lidé (ti co objednali první) museli čekat hodně dlouho.

Navíc to přidělává práci nám. Na tričkách nevyděláváme, takže upřímně je nám tak trochu jedno, kolik se jich prodá. Samozřejmě nás těší, když je o ně zájem, ale spíše z toho důvodu, že je milé, když si člověk chce koupit tričko s potiskem stránek, které jsme vytvořili.

Jinak ten malý zisk, který na tričkách je, většinou utratíme za trička pro výherce v soutěžích. :-)

Re: Re:

fair enough… přesto vám gratuluji, čeho jste tu dosáhli – mísí se tu profesionální a přátelský přístup výuky, což na jiných fórech tak časté bohužel není :-) Jen tak dál!

Prosím, prosím, smutně koukám, náhodou asi nemáte v nejbližší době v úmyslu nám nabídnout ke koupi nějaká trika? O:-) Já bych jedno moc moc moc chtěla. :-D

Pár nám jich zbylo, sepíšu seznam, co máme.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.