Help for English

Do nového školního roku s Help for English

Komentáře k článku: Do nového školního roku s Help for English

 

I já přeji všem (včetně celému týmu HFE) hodně studijních i pracovních úspěchů v novém školním roce a zejména studentům energii a vytrvalost v učení se jazyku anglickému :-)

Nezbývá mi než popřát všem hodně štěstí v následujícím školním roce, především maturantům. Štěstí totiž asi budeme potřebovat :)

Tiež sa pridávam a prajem všetkým len to najlepšie…

Určitě se přidám k gratulacím, protože HFE si to určitě zaslouží. Obzvláště dvojci Marek a Roman, jež nás neustále zahrnují novými přínosnými články a taky ostatním, kteří se podílí na chodu tohoto skvělého webu. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Nezbývá mi než popřát všem hodně štěstí v následujícím školním roce, především maturantům. Štěstí totiž asi budeme potřebovat :)

Re:

V mém případě budeme opravdu potřebovat štěstí :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Nezbývá mi než popřát všem hodně štěstí v následujícím školním roce, především maturantům. Štěstí totiž asi budeme potřebovat :)

Re:

Jo, to štěstí asi bude na místě, zvlášť se státní maturitou :-D

Hor sa do nového roka!

Vôbec sa ako učiteľka neteším na nový školský rok… :-(
Ale na Váš super tím, na články a na to, že opäť zabrdnem do angličtiny ÁNO!!!
Prajem všetkým a hlavne našim gestorom úspešný štart do nového školského roka!!!

help

Je mi mírně ouzko, je mi přes 50 let a jelikož mám vnoučata a dceru dáááleko ve světě, tak se chci pokusit něco málo naučit, ať nejsem úplně tupá babička, tak mě raději přehlížejte, jinak by jste se asi váleli smíchy. Přeji vám hodně úspěchů a děkuji, že mě tady budete snášet. Za 3 měsíce letím za dětma a budu ráda, když někomu vysvětlím, že jedu tam a tam :oops: Všem moc děkuji za možnost pokusu :shock:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dara11 vložený před 14 lety

help

Je mi mírně ouzko, je mi přes 50 let a jelikož mám vnoučata a dceru dáááleko ve světě, tak se chci pokusit něco málo naučit, ať nejsem úplně tupá babička, tak mě raději přehlížejte, jinak by jste se asi váleli smíchy. Přeji vám hodně úspěchů a děkuji, že mě tady budete snášet. Za 3 měsíce letím za dětma a budu ráda, když někomu vysvětlím, že jedu tam a tam :oops: Všem moc děkuji za možnost pokusu :shock:

Re:

Smát by se Vám mohl jen hlupák nebo nafoukanec. Naopak si zasloužíte veliký obdiv. Přeji ať se Vám učení daří!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od chemist vložený před 14 lety

Re:

Smát by se Vám mohl jen hlupák nebo nafoukanec. Naopak si zasloužíte veliký obdiv. Přeji ať se Vám učení daří!

Re: Re:

Přesně tak. Tady není nic k smíchu. Na těchto stránkách jsou fajn lidi, kteří jsou plně nápomocní ostatním, takže nezoufejte.:-) Ostatně nezáleží na věku, ale na Vašem odhodlání!

já též všem přeji mnoho úspěchů v novém školním roce! :-)

Také přeji všem hodně úspěchů v učení a učitelům hodně trpělivosti a energie.
Daro, jsem ráda, že jsi se k nám přidala, neboj, já jsem o pět let starší a vůbec si nepřipadám jako tupá babička – naopak jsem pyšná na to, že se učím anglicky a že už něco umím. Držím ti pěsti a směle do toho. :-D

Děkuji a všem přeji hodně štěstí, úspěchů a spokojenosti v novém školním roce. :-) Moc se těším na všechny nové články – nedávno jsem tu objevila archaickou angličtinu, která je doopravdy kouzelná, dokonce už se mi podařilo ty pravidla POCHOPIT, takže doufám, že časem přibyde ještě něco speciálně na toto téma.

Také přeji všem do nového roku mnoho zdaru. Snad pro mne bude tento rok s angličtinou lepší, než jen za 4 :-)

Prajem do nového školského roku tvorcom HFE hodne tvorivosti, nových článkov a nápadov.Študentom veľa šťastia a chuti do učenia, nám pracujúcim viac času na učenie, veľkú výdrž a pamäť nech slúži.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.