Help for English

Bublinková nápověda v novém

Komentáře k článku: Bublinková nápověda v novém

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Hudík vložený před 13 lety

Re: media=„print“

Místo CSS media=„print“ tu máme verzi „verzi pro tisk“, která umí například speciálně vygenerovat testy, nebo bublinkovou nápovědu vypíše dole pod článkem…

Re: Re: media=„print“

Ďakujem za odpoveď.
Ta mala tlačiarnička pod článkom je asi jediná ikonka na ktorú som ešte neklikol.

Mně se nápověda líbí, žádné výhrady. THUMBS UP!

skvělé, v safari taky funguje bez problémů. :-)

Kontrast

Kontrast byl upraven. Nyní by se bublinková nápověda měla zobrazovat s černým textem.

Budeme rádi za postřehy.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Hudík vložený před 13 lety

Kontrast

Kontrast byl upraven. Nyní by se bublinková nápověda měla zobrazovat s černým textem.

Budeme rádi za postřehy.

Re: Kontrast

Teď je to perfektní, i v Safari na iPhonu to funguje bezchybně. Díky, nejen za nové bublinkové nápovědy, ale za celý web!

Re:

Našim hlavním cílem bylo najít řešení, které bude fungovat v drtivé většině zařízení. Proto jsem zvolil technologii založenou na atributu title.

V případě, že uživatel nemá zapnutý JS, bublinkovou nápověd vygeneruje prohlížeč/operační systém. V takovém případě prodlevu nastavit nemůžeme. Přestože takto vygenerovaná bublinková nápověda není ideální, je použitelná.

Jéé, už zase můžu místo „bublinkové nápovědy“ říkat „žárovičky“, když už zase pořádně svítí :-D

bubliny teď jsou mnohem čitelnější, děkuji adminu za rychlou reakci na komentáře…

směr bublinky

Bublinka je momentálně super, ale možná bych to „vystřelování“ směřoval směrem do „pravého horního rohu“, namísto " dolního pravýho", protože když je několik vět pod sebou tak jedu od vrchu dolů a tím pádem mi bublinka zakryje větu a žárovičku věty následující :-D ale to je detail už :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Filip Waldhans vložený před 13 lety

směr bublinky

Bublinka je momentálně super, ale možná bych to „vystřelování“ směřoval směrem do „pravého horního rohu“, namísto " dolního pravýho", protože když je několik vět pod sebou tak jedu od vrchu dolů a tím pádem mi bublinka zakryje větu a žárovičku věty následující :-D ale to je detail už :)

Re: směr bublinky

To je hodně dobrý postřeh!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Filip Waldhans vložený před 13 lety

směr bublinky

Bublinka je momentálně super, ale možná bych to „vystřelování“ směřoval směrem do „pravého horního rohu“, namísto " dolního pravýho", protože když je několik vět pod sebou tak jedu od vrchu dolů a tím pádem mi bublinka zakryje větu a žárovičku věty následující :-D ale to je detail už :)

Re: směr bublinky

přesně tak, taky jsem přemýšlela, co navrhnout, aby mi to nepřekáželo ve vidění dalších vět!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Filip Waldhans vložený před 13 lety

směr bublinky

Bublinka je momentálně super, ale možná bych to „vystřelování“ směřoval směrem do „pravého horního rohu“, namísto " dolního pravýho", protože když je několik vět pod sebou tak jedu od vrchu dolů a tím pádem mi bublinka zakryje větu a žárovičku věty následující :-D ale to je detail už :)

Re: směr bublinky

Já bych to nedával do rohu, ale udělal bych aby to vyjíždělo normálně do stejného řádku (tím by se zase zamezilo kdyby si někdo projížděl překlady vět od spodu).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dkk vložený před 13 lety

Re: směr bublinky

Já bych to nedával do rohu, ale udělal bych aby to vyjíždělo normálně do stejného řádku (tím by se zase zamezilo kdyby si někdo projížděl překlady vět od spodu).

Re: Re: směr bublinky

To je jako číst knížku pozpátku, ale proč ne :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dkk vložený před 13 lety

Re: směr bublinky

Já bych to nedával do rohu, ale udělal bych aby to vyjíždělo normálně do stejného řádku (tím by se zase zamezilo kdyby si někdo projížděl překlady vět od spodu).

Re: Re: směr bublinky

Navíc, představ si 3 věty pod sebou, z nichž je ta prostřední kratší než ty 2 ( běžná situace) tím pádem by ta bublinka musela být uzká a dlouhá aby se vyloučilo to, že bude zasahovat do „krajních vět“ a tím pádem bude zase dlouhá až bůhví kam a bude se to číst podle mě hůř než když je to rozdělěný do 3 řádků, jak to je teď.

Re: firefox

Je potřeba dát F5 (CTRL+R). Ale možná by stálo za to udělat ještě dodatečnou úpravu, aby se to zaktualizovalo všem i bez F5 (to je práce na minutku). Takhle to většina co si tenhle článek nepřečte bude mít ještě dlouho špatně a rozbité.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.