Help for English

Physical exercise

Komentáře k článku: Physical exercise

 

Pěkné

Pěkný článek, názorné ilustrace ? povedlo se (a to jsem nikdy školní tělocvik moc nemusela).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Těthalka vložený před 13 lety

Pěkné

Pěkný článek, názorné ilustrace ? povedlo se (a to jsem nikdy školní tělocvik moc nemusela).

Re: Pěkné

Omlouvám se, ten otazník za „ilustrace“ je tam omylem (oops).

Tak tahle slovíčka jsem v životě neslyšela. Možná tak pullover a push-up :-D

Super, to se hodí, díky.

Jej, Anazi, push-upka mě taky pobavila :)… ale prima, slovíčka se můžou hodit (pokud bych si je zapamatovala)

Jak je rozdíl mezi FLIP a SOMERSAULT? Jsou to synonyma nebo se SOMERSAULT používá jako přemet v jiném než tělocvičném významu? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 13 lety

Jak je rozdíl mezi FLIP a SOMERSAULT? Jsou to synonyma nebo se SOMERSAULT používá jako přemet v jiném než tělocvičném významu? :-)

Re:

SOMERSAULT a FLIP jsou synonyma, i když SOMERSAULT může označovat i kotrmelec. Proto je v článku radši ROLL a FLIP. Původně jsem tam ale měl somersault.

Pochvala

Moc pěkné obrázky ke slovíčkům. Jindy taky nejsou k zahození, ale tyhle jsou obzvlášť povedené.

pěknej článek, hodí se 8-)

Pull-up

Pekny clanek. Jeste bych doplnil, ze shybu se rika i pull-up.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kameiv vložený před 13 lety

Pull-up

Pekny clanek. Jeste bych doplnil, ze shybu se rika i pull-up.

Re: Pull-up

to je ten druhý, ten s přehmatem. Ten s podhmatem je CHIN-UP.
Nechtěl jsem to přehnat. :-)

Kotrmelec

Slovíčka „squat“ a „deep knee bend“ jsou synonyma?

Díky. =))

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marcuss11 vložený před 13 lety

Kotrmelec

Slovíčka „squat“ a „deep knee bend“ jsou synonyma?

Díky. =))

Re: Kotrmelec

Měl jsem na mysli samozřejmě „dřep“ nikoliv kotrmelec. =))

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marcuss11 vložený před 13 lety

Kotrmelec

Slovíčka „squat“ a „deep knee bend“ jsou synonyma?

Díky. =))

Re: Kotrmelec

ne úplně. DEEP KNEE BEND se říká takovému tomu dřepu, který většinou člověk udělá jednou, pomalu, apod. SQUATS jsou takoté ty dřepy, kterých člověk dělá řadu. Ale často se tyto pojmy opravdu překrývají.

Dokonalé, děkuji.. Ještě nemůžu nikde najít slovo na gymnastický prvek “most” (položení rukou na zem ze stoje směrem vzad). Nevíte náhodou, prosím?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.